Spędź weekend z pomysłem: na lotnisku, na koncercie, na sportowo... [PRZEWODNIK]

2016-05-20 07:00:00 (ost. akt: 2016-05-21 14:21:16)
Spędź weekend z pomysłem: na lotnisku, na koncercie, na sportowo... [PRZEWODNIK]

Autor zdjęcia: mat. GO

Każdy z nas zasługuje na relaks po intensywnym wysiłku fizycznym lub umysłowym. Studenci będą bawić się na Kortowiadzie, jednak to nie jedyna impreza godna uwagi. Sprawdź, co jeszcze będzie się działo w weekend. Gwarantujemy, że na pewno nie będzie nudno!

Piękna pogoda sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Jednak ciekawe koncerty w klubie również warto odwiedzić. W planach można zapisać sobie także imprezy taneczne, sportowe czy piknik rodzinny, a studenci na pewno nie zapomną o Kortowiadzie. Jedno jest pewne, z nami nie będziesz się nudzić!

SOBOTA

Night in Harlem w Andergrancie

W sobotę (21 maja) w Nowym AnderGrancie odbędzie się koncert Ryszarda Wolbacha, współzałożyciela zespołu BABSZTYL, który zyskał popularność w latach 80-tych. Recital „Night in HARLEM“ to ekscytująca podróż przez muzyczne fascynacje Ryszarda Wolbacha, utrzymana w konwencji akustycznego grania pełna anegdot i humorystycznych dygresji.


Więcej informacji tutaj >>> Night in Harlem w Andergrancie

Nowy wspólny program kabaretu HRABI & JURKI w ostródzkim amfiteatrze

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - znakomity duet!!! Osobno radzą sobie dość niesamowicie, co dopiero kiedy połączą siły? Będzie się działo... Każdy miłośnik dobrego humoru powinien to zobaczyć, bo warto. 21 maja wystąpią w ostródzkim amfiteatrze.


Więcej informacji tutaj >>> Nowy wspólny program kabaretu HRABI & JURKI w ostródzkim amfiteatrze

Trzej tenorzy zagrają w Zambrowie

Już w sobotę, 21 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbędzie się wyjątkowe widowisko muzyczne, czyli Koncert Trzech Tenorów. Inspiracją do wydarzenia byli trzej charyzmatyczni tenorzy: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. Początek o godz. 18.


Więcej informacji tutaj >>> Trzej Tenorzy zagrają w Zambrowie

Festyn sportowo-rekreacyjny „Z Kornelem Makuszyńskim na Dzikim Zachodzie”

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na festyn, który odbędzie się 21 maja przy Alei Piłsudskiego 42 na terenie ośrodka przy Planetarium. Zarówno na dzieci, jak i na dorosłych czeka masa atrakcji.


Więcej informacji tutaj >>> Festyn sportowo-rekreacyjny „Z Kornelem Makuszyńskim na Dzikim Zachodzie”

NIEDZIELA

Lotniczy piknik rodzinny w Dajtkach już w niedzielę! Zobacz program 12. Majówki Rotariańskiej

Zbliża się XII Rotariańska Majówka Lotnicza. Już w niedzielę, 22 maja na olsztyńskich Dajtkach odbędzie się piknik rodzinny, który będzie przepełniony licznymi atrakcjami lotniczymi. Impreza odbędzie się w godz. 10-18.


Więcej informacji tutaj >>> Lotniczy piknik rodzinny w Dajtkach już w niedzielę! Zobacz program 12. Majówki Rotariańskiej

Bieg i wyścig rowerowy w jednym, czyli ekoSTART

To będzie wyjątkowe wydarzenie. W rywalizacji sportowej zmierzą się ze sobą biegacze i rowerzyści. 22 maja w Nowej Wsi (gm. Purda) odbędzie się bieg i wyścig rowerowy pod nazwą ekoSTART. Główny punkt zawodów to bieg na 10 kilometrów oraz wyścig rowerowy na dystansie ok. 35 km.


Więcej informacji tutaj >>> Bieg i wyścig rowerowy w jednym, czyli ekoSTART

Maraton Zumba&Bokwa Fitness w Olsztynie. Przyjdź i pomóż dzieciom

Pomóż chorym dzieciom z Warmii i Mazur i weź udział w charytatywnym maratonie Zumba&Bokwa Fitness, który odbędzie się 22 maja. Każdy, kto weźmie udział w trzygodzinnym maratonie wesprze w ten sposób podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci". Odbędzie się on w ZSO nr 4 przy ul. Turowskiego 3. Początek o godz. 14.


Więcej informacji tutaj >>> Maraton Zumba&Bokwa Fitness w Olsztynie. Przyjdź i pomóż dzieciom


***


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. po Politechnice Warszawskiej #1996322 | 94.254.*.* 20 maj 2016 07:18

    Kortowiada - zabawa dla przyszłych bezrobotnych- "studentów" uwm, którzy nie mają ambmają ambicji aby studiować na prawdziwej uczelni. Nawet biedronki nie będą w staw stanie przyjąć tyle tłumoków.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)