Balearic Laser w Arte Klubogalerii. Zagrają Selvy, Kobster i Adam Sadam

2016-07-08 15:17:39 (ost. akt: 2016-07-08 15:22:38)
Muzyka Olsztyn, Arte Klubogaleria 9 lipca 2016
Balearic Laser w Arte Klubogalerii. Zagrają Selvy, Kobster i Adam Sadam

Autor zdjęcia: PK

Trzej didżeje, jedna noc, jedna impreza. W sobotę (9 lipca) w olsztyńskiej Arte Klubogalerii za konsoletą pojawią się Selvy, Kobster i Adam Sadam.


SELVY (Transatlantyk / TVPCO / No Bad Days)
Selvy to 24 letni dj i producent z Poznania. Dotychczas pojawił się na dziewięciu płytach dwunastocalowych w wytwórniach z Polski, Londynu, Rosji oraz Holandii. Grywał m.in. w Grecji, Holandii, Szwecji, Niemczech oraz na Litwie.

KOBSTER (Father And Son Records And Tapes / Harrison Chord)
Projektant za dnia, po zmroku syntezatorowy czarodziej. Wraz z Tomkiem Bednarczykiem prowadził niezależną wytwórnię We Are Your Music Mate. Obecnie skupiony na solowym projekcie. Premiera debiutanckiego minialbumu Kobstera zaplanowana jest na koniec 2016 roku nakładem Father And Son Records And Tapes.

ADAM SADAM (Nowa Jerozolima)
Adam Sadam urodził się i wychował się w Warszawie. Początkowo fascynował się muzyka gitarową (klasycznym rockiem i punkiem). Didżejem został w 2011 roku, występował w warszawskich klubach i klubokawiarniach. Współpraca z takimi markami klubowej mapy jak GSTQ czy KING OF KONG przyniosła niezapomniane występy w najpopularniejszych miejscach stolicy oraz swego rodzaju rozpoznawalność, którą cieszy się do dziś.

Nagrał sety u boku: Massive Attack, Simian Mobile Disco, Vitalic, Michael Mayer, Prins Thomas, Ivan Smagghe (Black Strobe), John Talabot, Steffi, Robag Wruhme, Terranova i wielu innych. W eterze można było posłuchać jego setów w Radiu Roxy (legendarna audycja „przelot”), Polskim Radiu „Łódź” czy też akademickim radiu „Kampus”. Od 2015 roku rezydent Nowej Jerozolimy w Warszawie.

Balearic Laser w Arte Klubogalerii
9 lipca (sobota), godz. 22


Zagrają Selvy, Kobster i Adam Sadam
Wstęp: 10 zł

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB