Nie przegap weekendu! Wybierz się na koncert lub piknik militarny

2016-07-22 18:18:45 (ost. akt: 2016-07-22 13:49:06)
Nie przegap weekendu! Wybierz się na koncert lub piknik militarny

Święto Olsztyna, koncerty hip- hopu i disco oraz wielka bitwa. Polecamy nasz przegląd najciekawszych wydarzeń w Olsztynie i w regionie!

Anita Lipnicka i Janusz Radek będą gwiazdami festiwalu w Siemianach, który rozpocznie się 22 lipcaAnita Lipnicka, Janusz Radek, Kabaret K-2 w Siemianach

Zapraszamy na XI Festiwal Nad Jeziorakiem do Siemian. Odbędzie się on w dniach 22-23 lipca (piątek i sobota). Tradycyjnie gwiazd piosenki i estrady nie zabraknie. Organizatorem festiwalu jest Gmina Wiejska Iława i GOK Laseczno.

Więcej informacji tutaj >>> Anita Lipnicka, Janusz Radek, Kabaret K-2 w Siemianach
Dni Jakubowe. Czas na wielkie święto Olsztyna!

Podczas Dni Jakubowych, które odbędą się już 22-25 lipca, na Starym Mieście pojawią się dość nietypowe, ba, najdziwniejsze instrumenty świata, a wraz z nimi koncerty, warsztaty, zabawy i nie tylko.

Więcej informacji tutaj >>> Dni Jakubowe. Czas na wielkie święto Olsztyna!
Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru WARMIA

Zapraszamy na święto tańca, muzyki i śpiewu, kultywujące i upowszechniające dorobek niematerialnego dziedzictwa kulturowego wielu narodów.

Więcej informacji tutaj >>>Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru WARMIA
Gwiazdy disco polo zagrają w Ostródzie. Na scenie: Corona, Culture Beat, Czadoman, Weekend i Akcent!

Ostróda ponownie zamieni się w najgorętsze imprezowe miejsce na dyskotekowej mapie kraju. A to za sprawą XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, który odbędzie się w weekend 22-23 lipca. Zagrają na nim największe gwiazdy m.in. Corona, Culture Beat, Czadoman, Weekend czy Akcent.

Więcej informacji tutaj >>> Gwiazdy disco polo zagrają w Ostródzie. Na scenie: Corona, Culture Beat, Czadoman, Weekend i Akcent!
Walkiria 2016 odbędzie się pod koniec lipca

W przedostatni weekend lipca (23-24.07) w Parczu, odbędzie się już siódma edycja Mazurskiego Pikniku Militarnego "Walkiria". Jak co roku, największą atrakcją "Walkirii" będzie widowiskowa inscenizacja historyczna - "Bitwa czołgów: Żołnierze Wyklęci i Niezłomni", w której wykorzystanych zostanie aż pięć czołgów (m.in legendarne T-34 i Panzerkampfwagen V Panther).

Więcej informacji tutaj >>> Mazurski Piknik Militarny "Walkiria".
Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów po raz trzeci w Mrągowie

Centrum Kultury i Turystyki wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Romskiej Hitano zapraszają na trzecią odsłonę widowiska ,,Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów". W tym roku muzyczny folklor romski zaprezentują: Teresa Mirga i Kałe Bała, Dromenca, Hitano oraz Don Vasyl. Zobaczymy także pokaz tańca w wykonaniu Rada Dance Art a cały wieczór poprowadzą aktorzy: Irena Telesz i Paweł Burczyk.

Więcej informacji tutaj >>> Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów po raz trzeci w Mrągowie

Impreza rozpoczęła się w czwartek. Publika nie zawiodła.Mazurskie święto hip- hopu

Gwoździem spotkania hip- hopowców w giżyckiej twierdzy są koncerty. Już pierwszego dnia festiwalu frekwencja pod sceną dopisała. Wystąpili: Tau, Te- Tris, Taco Hemingway, Sokół i Marysia Starosta, Hemp Gru. W piątek na scenę wyjdą Gruby Mielzky, VNM, Kali, Mioush, Tede. W sobotę wystąpią: Małpa, Quebonafide, Sobota, JWP/BC, O.S.T.R.

Więcej informacji tutaj >>> Mazurskie święto hip- hopu
Łap pokemony w Parku Centralnym

Grasz w Pokemon GO? Przyjdź w sobotę do Parku Centralnego w Olsztynie i upoluj ich jak najwięcej :) To będzie też okazja, żeby lepiej nas poznać i dowiedzieć się, jak Gazeta Olsztyńska "robi internety". ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

Więcej informacji tutaj

Więcej imprez na >>> orientacja.plKomentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. emanuel #2032016 | 91.196.*.* 23 lip 2016 11:16

    Bo warmia i mazury disco polo i cyganami zyje

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. qwerty #2031990 | 88.156.*.* 23 lip 2016 10:48

    Pytam sie gdzie jest informacja o dzisiejszym koncercie olsztynskiego zespolu transsexdisco,ktory odbedzie sie na starowce?o Damianie Lange na swoich koncertach wspomina sam grabaz , a jego drugie dziecko RLO wystepuje na woodstocku a wy zamiast promowac takie zespoly to wolicie pisac o gali disco polo w ostrodzie, wstyd!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz