Olsztyński przystanek na trasie happysad

2016-09-22 11:54:49 (ost. akt: 2016-09-22 12:06:14)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 7 października 2016
Olsztyński przystanek na trasie happysad

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Jeden z najbardziej podróżujących polskich zespołów znów rusza w trasę. „Ruszamy. Siedzieć w domu, gdy w duszy wszystko gra, nie wypada. Sami nie wiemy co przyniesie ta trasa, bo mamy ogromne chęci odświeżyć setlistę i wrzucić do niej trochę staroci, ale jak wiekowe to będą utwory ustalimy na chwilę przed” – pisze na swoim facebookowym profilu zespół happysad. Na koncert w Olsztynie zaprasza klub Andergrant!

Happysad przyzwyczaił już swoją publiczność, że zespoły poprzedzające ich koncerty nie są dobierane przypadkowo. Tym razem wystąpią gdzieniegdzie w towarzystwie trzech grup: Ted Nemeth, Eleanor Grey oraz Kwartyrnik. Łukasz Cegliński, gitarzysta, mówi o gościach tak: - Każda z tych grup ma coś w sobie. Ted Nemeth świetne teksty i melodie, Eleanor Grey – rockowy, przebojowy pazur, a Kwartyrnik – młodzieńczą naiwnośc, choć muzycy młodzikami nazwać się nie mogą (śmiech).

Jesienno – zimowy okres koncertowy zespół zakończy na wrocławskim Festiwalu Przyjaźni, gdzie zagra w towarzystwie kolegów z OCN, Much i Raz Dwa Trzy.

A już 7 października 2016 happysad zawita do olsztyńskiego Andergrantu (ul. Kołobrzeska 32). Początek koncertu godz. 19.

bilety:
50 zł w przedsprzedaży
60 zł w dniu koncertu

przedsprzedaż biletów:
- Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
- Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28)
- Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
- oraz www.andergrant.com/bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB