Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

I Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie

2016-09-30 14:35:18 (ost. akt: 2016-10-07 09:24:47)
W plenerze parking przy „szubienicach”, obok Aura Centrum 8 października 2016 - 9 października 2016 12:00
I Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie

Autor zdjęcia: materiały promocyjne organizatora

Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również kuchnię bliskowschodnią, śródziemnomorską i wiele innych kulinarnych niespodzianek! Zapraszamy, będzie pysznie!


Formuła Festiwalu Smaków powstała 3 lata temu w Trójmieście, gdzie wydarzenie doczekało się już 7. edycji. Festiwal cieszy się ogromną popularnością. Stąd decyzja o organizacji imprezy również w innych miasta Polski. Od dwóch lat festiwal odbywa się również w Poznaniu, a od bieżącego roku także w Szczecinie, Toruniu i Bydgoszczy. 8 - 9 października po raz pierwszy będziemy w Olsztynie.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie ponad 20 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata. Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również kuchnię bliskowschodnią, śródziemnomorską i wiele innych kulinarnych niespodzianek.

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną! Czas oczekiwania na jedzenie umilać będą atrakcje dodatkowe. Na gości czekać będą miejsca siedzące i muzyka.

Data: 8 - 9 października (sobota, niedziela)
Godzina: sobota 12:00 - 22:00, niedziela 12:00 - 20:00
Miejsce: parking przy „szubienicach”, obok Aura Centrum Olsztyna (pl. X. Dunikowskiego)



Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 18-20 zł. za burgera #2082338 | 88.156.*.* 7 paź 2016 09:21

    życzę powodzenia :-(

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Kebiz #2082297 | 88.156.*.* 7 paź 2016 08:40

      Może to powinno się nazywać "Niezdrowe żarcie z ciężarówek"

      Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz