Gdzie poszalejemy w weekend? Zobacz nasz andrzejkowy imprezownik!

2016-11-26 08:00:00 (ost. akt: 2016-11-25 21:00:01)
Gdzie poszalejemy w weekend? Zobacz nasz andrzejkowy imprezownik!

Autor zdjęcia: pixabay.com

Ten weekend nie należy tylko do szalonych wyprzedaży. To także czas andrzejkowych imprez. Oto nasze propozycje na sobotnią zabawę.


Wernisaż malarstwa Jolanty Niedzieli-Chudzik+DJ Warren

Dobry bankiet najlepiej zacząć spokojnym biforem. Dlatego zapraszamy was w sobotę na godzinę 19 do Mchu. W tym miejscu dobędzie się wernisaż malarstwa Jolanty Niedzieli-Chudzik (globfroterki, rękodzielniczki i pasjomatki). Będzie można zobaczyć nowe obrazy, rękodzieło, w jazzowych ramach dj.Warrena - mistrza winyli. Miłość. Malarstwo. Jazz. Trójca
Mech, ul. Prosta 38

Kiedy już zrelaksujemy się i mentalnie przygotujemy do mocnego uderzenia, możemy zastanowić się nad tym co można porobić dalej. Mamy dla was trzy mocarne propozycje.
Kill'o'grammy w Kapciu!

W pubie Carpenter Inn będziecie mogli zapomnieć się w andrzejkowej uczcie coverowej.

Kill'o'grammy to jedyny taki skład coverowy:
Joanna Niemówi - Joanna Ejsymont (voc)
Krzysztof MiGroovie - Krzysztof Trzciński (bass)
Wesoły Bogusław - Bogusław Buczyński (git/key)
Refleksyjny Stachu - Łukasz Stachowiak (git/voc)
BeCool - Michał Binkul (drums)

Impreza zacznie się w Carpenterze o godzinie 21.10.

OSTR w Nowym Andergrancie

Każdy koncert OSTR to tysiąc procent najlepszego rapu w Polsce. Dlatego na jego koncerty nie trzeba nikogo zapraszać, bo każdy fan ma datę występu.zakreśloną w kalendarzu na czerwono.

Start imprezy w Nowym Andergrancie o godzinie 20. Wstęp od 16 lat.Arte & Tas present: Alex Banks (Monkeytown Records DE)

Klubogaleria Arte we współpracy z kolektywem TAS zaprasza na klubowe wydarzenie roku w Olsztynie. Prosto z legendarnej wytwórni MONKEYTOWN przyjedzie do nas Alex Banks!

Tej nocy usłyszymy również warszawskiego dja, bywalca tamtejszych Luzzter T_One! Reprezentacją miejscowej sceny będzie kolektyw TAS ze specjalnym urodzinowym setem. Za światło i obraz odpowiedzialny będzie PWL!

Alex Banks, DJ i producent muzyczny, pochodzi z Brighton (UK) i niedawno dołączył do prestiżowej wytwórni Monkeytown Records. Brzemienie Banks'a, wypełnione jest ciężkim i głębokim basem, brudnymi dźwiękami analogowych konsol i instrumentów ocieplonymi nieznacznie przez smyczki i subtelne damskie wokale. Jego umiejętności produkcyjne potwierdzają występy na żywo i liczne remixy.

Szerokie uznanie w muzycznym świadku, jak i posłuch wśród fanów Alex Banks zdobył dzięki remixowi utworu "The Keeper" Bonobo (zamieszczonego na albumie "Black Sands Remixed") jak również pracy z Andreyą Trianą, Lamb i Husky Rescue. Banks prezentował się już w legenarnej audycji legendary Solid Steel series realizowanej przez wytwórnię Ninja Tune. Wygrał nawet w 2014 roku tytuł "Mix of the Year" dzięki głosom fanów z całego świata.

Latem 2014 roku artysta wydał płyte "Illuminate" w legendarnej wytwórni Monkeytown Records. Praca w owej wytwórni zaowocowała trasą koncertową wraz z Moderatem.Najciekawsze imprezy z Olsztyna i regionu tylko na orientacja.pl Sprawdź!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB