Stand-up Warmia w Andergrancie

2016-12-13 09:18:32 (ost. akt: 2016-12-13 09:21:34)
Inne 15 grudnia 2016
Stand-up Warmia w  Andergrancie

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Zapraszamy już na czwarty wieczór Stand-Up Warmia Andergrant!

Nowy AnderGrant, 15 grudnia 2016
open: 19:00 , start: 20.00
Bilety: 10 zł dostępne:
www.kupbilecik.pl, Klub Nowy Andergrant, Pub Sarmata (Marii Skłodowskiej - Curie 28), RockFan (Nowowiejskiego), Salon Muzyczny Riff Olsztyn (ul. Prosta 39)

Wystąpią:

>>SEBASTIAN REJENT - Stand-up Polska

>>JAZDA STAND-UP (Gdańsk)
Czarek Sikora, Kuba Dąbrowski

>>ŚLEDŹ STAND-UP (Białystok)
Mieszko Minkiewicz, Maciek eM-Ski Snitkowski, Paulina Potocka

gospodarze:
>> STAND-UP WARMIA
Urszula Wróblewska, Krzysztof Sawczuk, Arkadiusz Jakszewicz, Tomir Dąbrowski, Michał Konopka

------------------------------------------------------------------
SEBASTAIN REJENT
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

CZAREK SIKORA
Młody stand-uper z Gdańska, współ założyciel grupy Jazda Stand-Up. Bardzo błyskotliwy, inteligentny,
szybki, śmieszny, zajebisty, ten opis, to jego marzenie by ludzie tak o nim mówili, a jaki jest? Sprawdź sam i przyjdź
na jego występ (skarg jeszcze nie było).

KUBA DĄBROWSKI
Drugi z reprezentantów Jazda Stand-Up. Nieszczęścia chodzą parami. Na scenie ma swój własny styl, który mało kto rozumie, ale za to nikt nie docenia. Sam prezydent powiedział o nim kiedyś: "Nie znam człowieka."

MIESZKO MINKIEWICZ
Stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas.
Mieszko szwęda się koło sceny już od 10 lat. Bardzo śmieszny. Podobno przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas. Mieszko ma na koncie godzinny, autorski program stand-upowy, wraz z kabaretem zdobył ponad 50 nagród na festiwalach w całej Polsce, występował też na antenach TVP2, TVP Rozrywka oraz Nowa TV.

MACIEK eM-Ski SNITKOWSKI
Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Na scenie dużo dyszy bo to trzeba stać.

PAULINA POTOCKA
Od 27 lat robi coś. Jeździła na rowerze. Kiedyś usmażyła naleśnik. Chodziła. W końcu weszła. Na scenę. Nawet to lubi. Mówi, że wie, że są na świecie ciekawsze projekty, ale ten jest jej. Stoi i mówi. Czasem siedzi i patrzy. Żyje w Białymstoku. Zdarza się jej pójść do kina. I przyjść. Takie solo. Taki stand-up

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB