Darmowe szkolenie dla biegaczy. ZAPISZ SIĘ!

2017-01-04 19:06:54 (ost. akt: 2017-01-04 17:35:49)
Inne Olsztyn 21 stycznia 2017
Darmowe szkolenie dla biegaczy. ZAPISZ SIĘ!

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Biegasz? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Przyjdź i dowiedz się, jak powinna wyglądać Twoja dieta. Radzą specjaliści!

Tematem spotkania będzie dieta dla biegaczy, a w szczególności - co jeść przed i po treningu, przed startami w zawodach krótkich i długich, dieta maratończyka oraz suplementacja. O tym wszystkim opowiedzą dietetycy kliniczni - Natalia Ulewicz i Tomasz Chudziński. Spotkanie jest bezpłatne.
- Na naszym profilu Biegające Małżeństwo zachęcamy do biegania z głową, czyli do rozsądnego szafowania swoimi siłami - mówi Jarosław Cieśla, jeden z organizatorów akcji. - Proponujemy również, aby słuchać własnego ciała, nie przeciążać go zbytnio, bo później może się to skończyć poważną kontuzją i wielomiesięcznym rozbratem z bieganiem. Treningi biegowe to nie tylko pokonywanie wielu kilometrów, ale także dbanie o własne ciało poprzez właściwą dla danego organizmu dietę. Wiele osób popełnia błąd i korzysta z internetowych jadłospisów mimo, że produkty, które w nich występują mogą im nie służyć lub wręcz szkodzić. Dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie takiego szkolenia, by uczulić na pewne ważne kwestie. Po prostu bez właściwej diety trening biegowy nie będzie w pełni efektywny. Sami spożywamy zbilansowane posiłki, co odczuwamy pozytywnie podczas treningów biegowych. Chodzi o to, aby stać się bardziej świadomym biegaczem niezależnie czy startujemy w zawodach czy też uprawiamy jogging.
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś zapisz się na szkolenie. Wystarczy wysłać wiadomość do Biegające Małżeństwo przez Facebooka - kliknij, koniecznie ze swoim adresem mailowym. Na skrzynkę bowiem otrzymasz potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Co? Darmowe Szkolenie Dietetyczne dla Biegaczy
Kiedy? 21 stycznia, godz. 18-20
Gdzie? Studium Rozwoju Osobistego w Olsztynie
Organizator: Elżbieta i Jarosław Cieśla, Biegające Małżeństwo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Szkolenie dla biegaczy.... #2151041 | 178.235.*.* 4 sty 2017 19:41

    może jeszcze do tego ubieranie dla biegaczy, jedzenie dla biegaczy, życie biegaczy.... Idźcie pobiegać bez szkolenia.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz