Konkurs plastyczny na plakat XI edycji Światowych Dni Bajki

2017-01-19 16:04:51 (ost. akt: 2017-01-19 16:05:47)
Konkurs plastyczny na plakat XI edycji Światowych Dni Bajki

Autor zdjęcia: sxc.hu

Stowarzyszenie „Bajka” wraz ze Szkołą Podstawową nr 3 w Olsztynie organizują „Międzynarodowy konkurs plastyczny na plakat XI edycji Światowych Dni Bajki. Konkurs jest zarazem imprezą inaugurującą XI edycję Światowych Dni Bajki w Olsztynie.

Uczestnikami imprezy mogą być dzieci i młodzież w wieku od 5 do 19 lat. Technika wykonywania prac jest dowolna, ale nie mogą zawierać materiałów sypkich i spożywczych. Format nie może być większy niż A3, czyli duży blok. Natomiast rysunek wykonany grafiką komputerową musi mieć format A4. Prac nie należy również oprawiać passe-partout. Rysunki rolowane także nie będą brane pod uwagę.

Specjalna komisja wybierze jeden najciekawszy rysunek, który zostanie wydrukowany jako plakat imprezy. Do wystawy zakwalifikuje się łącznie 10 prac, a 9 z nich otrzyma wyróżnienie. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych plakatów otrzymają dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Prace należy nadsyłać do 31 marca 2017 r. na adres: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderów Uśmiechu, ul. Kołobrzeska 13m, 10-445 Olsztyn. Uroczyste zakończenie konkursu, połączone z wystawą prac i wręczeniem laureatom nagród, odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. w SP nr 3 w Olsztynie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB