Polski black metal w Anderze

2017-03-02 09:26:38 (ost. akt: 2017-03-02 09:35:22)
Muzyka Andergrant (Olsztyn) 11 marca 2017 18:00
Polski black metal w Anderze

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/Andergrant

Banshee Booking i Nowy AnderGrant zapraszają na gęstą, muzyczną smołę. — W sobotę (11 marca) zanurzymy się w dźwiękach generowanych przez THAW, natrzemy nasze umysły roztworem muzycznym zespołu ARRM, a już przygotowane i czyste dusze będą mogły w pełni wchłaniać bezkompromisowego mistrza gatunku: zespół FURIA — zapowiadają organizatorzy.

FURIA (Śląsk)
Black Metal. Zespół powstały w 2003 roku w Katowiacach z inicjatywy Michała Kuźniaka, znanego środowisku muzycznemu - Nihila. Na swoim onice mają 5 studyjnych albumów z czego ostatni - "Księżyc milczy luty" - zabija wszelkie wątpliwości, że ten zespół to czołówka Polskiego Black Metalu. Amen.



THAW (Sosnowiec)
Black Metal w świeżym wydaniu. Eksperymenty, czarne zabawy. Zespół założony w 2010 roku. W jego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami, jak Sun For Miles, Searching For Calm czy wyżej wymieniona Furia.



ARRM (Sosnowiec)
Ambient, Drone, Experimental - tak to widzę. Zespół powstał zimą 2010 roku jako solowy projekt gitarzysty Artura Rumińskiego z wyżej wymienionego Thaw. Dziś gra z nim Maciej Śmigrodzki, Rafał Miciński i Michał Leks. W listopadzie wypuścili album "ARRM". Okropnie dobry.



UR (Leszno)
Dobry kocioł. Black metal w jednym garze z doomem, przyprawiony thrash i death metalem. Zespół całkiem młody bo powstały zimą 2015. Pod koniec ubiegłego roku wydali EPkę "Hail Death" spod znaku Arachnophobia Records.



Koncert FURIA,THAW, ARRM, UR
11 marca (sobota), godz. 18
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB