Polski black metal w Anderze

2017-03-02 09:26:38 (ost. akt: 2017-03-02 09:35:22)
Muzyka Andergrant (Olsztyn) 11 marca 2017 18:00
Polski black metal w Anderze

Autor zdjęcia: Mat. prasowe/Andergrant

Banshee Booking i Nowy AnderGrant zapraszają na gęstą, muzyczną smołę. — W sobotę (11 marca) zanurzymy się w dźwiękach generowanych przez THAW, natrzemy nasze umysły roztworem muzycznym zespołu ARRM, a już przygotowane i czyste dusze będą mogły w pełni wchłaniać bezkompromisowego mistrza gatunku: zespół FURIA — zapowiadają organizatorzy.

FURIA (Śląsk)
Black Metal. Zespół powstały w 2003 roku w Katowiacach z inicjatywy Michała Kuźniaka, znanego środowisku muzycznemu - Nihila. Na swoim onice mają 5 studyjnych albumów z czego ostatni - "Księżyc milczy luty" - zabija wszelkie wątpliwości, że ten zespół to czołówka Polskiego Black Metalu. Amen.THAW (Sosnowiec)
Black Metal w świeżym wydaniu. Eksperymenty, czarne zabawy. Zespół założony w 2010 roku. W jego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami, jak Sun For Miles, Searching For Calm czy wyżej wymieniona Furia.ARRM (Sosnowiec)
Ambient, Drone, Experimental - tak to widzę. Zespół powstał zimą 2010 roku jako solowy projekt gitarzysty Artura Rumińskiego z wyżej wymienionego Thaw. Dziś gra z nim Maciej Śmigrodzki, Rafał Miciński i Michał Leks. W listopadzie wypuścili album "ARRM". Okropnie dobry.UR (Leszno)
Dobry kocioł. Black metal w jednym garze z doomem, przyprawiony thrash i death metalem. Zespół całkiem młody bo powstały zimą 2015. Pod koniec ubiegłego roku wydali EPkę "Hail Death" spod znaku Arachnophobia Records.Koncert FURIA,THAW, ARRM, UR
11 marca (sobota), godz. 18
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB