Twój Dom, Twój Ogród. Targi budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów

2017-03-08 08:18:58 (ost. akt: 2017-03-08 08:23:09)
Inne 18 marca 2017 - 19 marca 2017
Twój Dom, Twój Ogród. Targi budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

18-19 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się druga edycja targów Twój Dom, Twój Ogród. Przez dwa targowe dni każdy będzie mógł nabyć lub zamówić materiały potrzebne do wykonania wymarzonego projektu domu lub ogrodu, zapozna się z najnowszymi trendami, i w końcu znajdzie tu firmę, która ten projekt zrealizuje. Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 8 000 zwiedzających. Organizatorzy chcą ten wynik poprawić proponując wiele niespodzianek i atrakcji.

Wśród wystawców zobaczymy w tym roku producentów drzwi, podłóg, okien, mebli i akcesoriów ogrodniczych, przydomowych oczyszczalni i studni, dystrybutorów maszyn, narzędzi budowlanych i ogrodniczych, chemii budowlanej, materiałów izolacyjnych czy placów zabaw.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz Nowy Dom”, z którą w niedzielę 19 marca będzie można zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe.

Kolejną atrakcją będzie pokaz roślin owadożernych z muchołówkami, dzbanecznikami i kapturnicami w roli głównej.
Poznamy tajniki ich uprawy i polowania na muchy, muszki, komary, osy, mrówki, a nawet myszy.

Fot. Mat. organizatora


Podczas targów Twój Dom, Twój Ogród odbędzie się również pokaz bezpiecznej pracy na wysokości z wykorzystaniem rusztowań, przedstawiający, jak niebezpieczna, odpowiedzialna i trudna jest praca na wysokości, w tym praca montera rusztowań oraz pokaz zastosowania profesjonalnego sprzętu ułatwiającego bezpieczną pracę. Celem pokazu jest przypominanie i wdrażanie w życie zasady bezpiecznej pracy na wysokości.

Fot. Mat. organizatora


Prezentacja skierowana jest do właścicieli firm budowlanych i pokrewnych, inspektorów, służb i instytucji nadzorujących, montażystów, pracowników służb BHP oraz studentów szkół wyższych i uczniów szkół technicznych i zawodowych. Pokaz przeprowadzi firma rusztowaniowa JURGO z Olsztyna oraz Centrum Szkoleń Budowlanych Warmińsko-Mazurskiego ZDZ w Olsztynie, organizatorzy pierwszych w Polsce mistrzostw w: „Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2016”

Dodatkową atrakcją będzie wystawa figur wykonanych z rusztowań, która zlokalizowana będzie na terenie hali wystawienniczej.

Wstęp na Targi jest płatny. Do 17 marca przy pobraniu ze strony www.expobilety.pl koszt biletu to 5 zł. W kasach biletowych odpłatność będzie wyższa - 10 zł. Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz na stronie www.targidomiogrod.pl oraz oficjalnym fanpage: facebook.com/twojdomtwojogrod.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. A... #2203940 | 83.6.*.* 18 mar 2017 07:30

    Może szanowne źródło informacji napisałoby w jakich godzinach wystawa będzie czynna

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz