Expo Mazury zazielenią się po raz siódmy!

2017-03-10 14:45:40 (ost. akt: 2017-03-10 14:49:05) Artykuł sponsorowany
Inne EXPO Mazury 18 marca 2017 - 19 marca 2017
Expo Mazury zazielenią się po raz siódmy!

Autor zdjęcia: Materiały prasowe organizatora

W dniach 18 – 19 marca 2017 roku w EXPO Mazury odbędzie się siódma edycja Kiermaszu Ogrodniczego Zielona Arena. Przez ostatnie cztery lata wydarzenie cieszyło się niesłabnącym powodzeniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Ubiegłoroczna wiosenna edycja Kiermaszu zgromadziła ponad 50 wystawców i 4000 odwiedzających

Termin Kiermaszu został wybrany tuż przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny, więc można uznać to wydarzenie za inaugurację sezonu ogrodniczego. Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoje oferty przeznaczone dla właścicieli dużych i małych ogrodów, zawodowców oraz pasjonatów.

W tym roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wystawców i odwiedzających i połączyliśmy nasze siły z targami wyposażenia wnętrz i ogrodów Twój Dom Twój Ogród. W ten sposób wszyscy odwiedzający Expo Mazury w trzeci weekend marca będą mogli znaleźć coś dla siebie w dziedzinie wyposażenia domu i ogrodu.

Co będzie można znaleźć na kiermaszu?
Na przestrzeni kilku tysięcy metrów kwadratowych wystawcy z całej Polski zaprezentują szeroką ofertę sprzedażową z zakresu sadzonek drzew i krzewów, roślin sezonowych i cebul kwiatowych. Zielona Arena będzie również okazją do rozmowy z ogrodnikami , którzy doradzą jakiej pielęgnacji potrzebują krzewy i kwiaty, oraz jak nawozić rośliny, jakie systemy nawadniania zastosować, żeby ogród i balkon były pięknym dopełnieniem domu.- W tym roku po raz pierwszy Kiermasz Organizujemy z targami budowlanymi. Uważamy, że to naturalny krok i dzięki temu będziemy mogli kompleksowo pokazać ofertę sprzedażową do domu i ogrodu – podkreśla Dyrektor projektu Zielona Arena Magdalena Zielińska – Postaraliśmy się również rozszerzyć atrakcje towarzyszące wydarzeniu - wszystko z myślą o uatrakcyjnieniu odwiedzającym czasu spędzonego w Expo Mazury.

W niedziele będzie można porozmawiać z gościem specjalnym targów TDTO – Katarzyną Dowbor. Poza możliwością spotkania z legendą telewizji przez weekend targowy będzie można wziąć udział m.in. w warsztatach garncarskich, popracować z drewnem, a co najważniejsze wystawcy Zielonej Areny będą służyć radami i odpowiedziami na pytania związane z uprawa roślin. Dla najmłodszych zorganizowana zostanie zorganizowana specjalna strefa dla dzieci.

Po raz kolejny dzięki naszemu Partnerowi Głównemu – Północnej Grupie Narzędziowej będzie można zakupić również narzędzia oraz małe maszyny ogrodnicze.

Imprezie towarzyszyć będzie strefa regionalnej żywności i innych produktów regionalnych, gdzie można będzie spróbować pyszności z Warmii i Mazur i dokonać zakupów przydatnych na początek wiosny.Łączony bilet wstępu na wydarzenia Zielona Arena oraz Twój Dom, Twój Ogród jest dostępny w przedsprzedaży na stronie www.expobilety.pl ( specjalna cena biletu – 5 złotych). W dni targowe bilety będzie można nabyć w kasach targowych Expo Mazury (Hala numer 3) – cena biletu 10 złotych, dzieci do lat 12 bezpłatnie.