"Scenariusz dla trzech aktorów". Szalone trio w CEiKu

2017-03-17 14:18:56 (ost. akt: 2017-03-17 14:40:04)
Kultura 6 kwietnia 2017
Scenariusz dla trzech aktorów. Szalone trio w CEiKu

Autor zdjęcia: Metariały CEiK w Olsztynie

Data 9 kwietnia powinna być zapisana w kalendarzu każdego fana teatru komedii. Centrum Inicjatyw Kulturalnych przedstawia spektakl "Scenariusz dla trzech aktorów". Wystąpią Jan Peszek oraz Mikołaj i Andrzej Grabowski. Początek o godzinie 19:00

Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.

Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, „Teatru w teatrze” na pograniczu absurdu i rzeczywistości.

Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami
skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowym spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można!

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 9 kwietnia 2017 r. godz. 19.00
Bilety w cenie: 100 zł w kasie CEiIK


Kasa czynna codziennie od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00.
Rezerwacja, informacja, sprzedaż: 89 513 17 34, koncertowo@ceik.eu


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB