Natalia Nykiel gwiazdą trasy Red Bull Tour Bus. Ostatnie godziny głosowania!

2017-04-12 11:02:28 (ost. akt: 2017-04-13 11:32:42)
Natalia Nykiel gwiazdą trasy Red Bull Tour Bus. Ostatnie godziny głosowania!

Autor zdjęcia: mat. prasowe organizatora

Po raz kolejny mieszkańcy Olsztyna mogą zawalczyć o koncert organizowany w ramach trasy Red Bull Tour Bus. Tym razem na dachu busa wystąpi Natalia Nykiel. Można głosować tylko do czwartku.

Już osiem razy Red Bull Tour Bus wyruszał w trasę po Polsce, by na swoim dachu gościć koncerty najbardziej intrygujących artystów polskiej sceny. Dotychczas byli to m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie, Kamp! czy Pezet. I w tym roku Red Bull Tour Bus nie zbacza z obranej drogi goszcząc na swoim pokładzie Natalię Nykiel.

O jej nieprzeciętności przekonać się będzie mogła publiczność siedmiu spośród dwunastu miast biorących udział w głosowaniu. Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus Natalia poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grungeowych aranżacjach.

W szranki o koncert Natalii na swoim terenie stanęły następujące miasta: Szczecin, Rzeszów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Olsztyn, Słupsk, Białystok, Płock, Suwałki, Bydgoszcz i Radom.

Red Bull Tour Bus wielokrotnie gościł już w Olsztynie. Czy i tym razem się uda? Głosować można codziennie do 13 kwietnia na stronie www.redbull.pl/tourbus.

mat. prasowe

***

W ubiegłym roku w Olsztynie na ostatnim przystanku Red Bull Tour Bus wystąpił Dawid Podsiadło. Stolicę Warmii i Mazur muzyk odwiedził własnie dzięki głosom internautów.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. janina wagina #2222633 | 37.47.*.* 13 kwi 2017 12:04

    Kim jest ta rozwyta pannica??

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Jan #2214656 | 94.254.*.* 1 kwi 2017 14:11

    A kto to jest?

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz