Najnowszy sprzęt wojskowy i pokazy specjalistyczne na Targach Pro Defense 2017

2017-05-12 13:32:13 (ost. akt: 2017-05-12 13:48:43)
Inne Ostróda, Expo Mazury, Grunwaldzka 55 1 czerwca 2017 - 4 czerwca 2017
Najnowszy sprzęt wojskowy i pokazy specjalistyczne na Targach Pro Defense 2017

Autor zdjęcia: Arch. GO

Już po raz drugi Ostróda stanie się centrum polskiej proobronności, a to wszystko dzięki odbywającym się w Expo Mazury targom proobronnym Pro Defense 2017. W dniach 1-4 czerwca wszyscy miłośnicy militariów będą mogli zobaczyć najnowszy polski sprzęt wojskowy, pokazy specjalistyczne oraz wziąć udział w panelach tematycznych. W tym roku impreza zostanie wzbogacona o nowy element – ścieżkę edukacyjno-historyczną.

Pro Defense jest wydarzeniem dla wszystkich, a zwłaszcza tych, dla których patriotyzm nie jest tylko pustym słowem i którym na sercu leży dobro Ojczyzny, a szczególnie jej bezpieczeństwo. Głównymi adresatami są zatem stowarzyszenia paramilitarne, organizacje proobronne i klasy mundurowe. Pro Defense ma pokazać, jak liczne są tego typu formacje oraz jak ogromną rzeszę ludzi skupiają. Ideą Targów oraz towarzyszącego im Międzynarodowego Kongresu Organizacji Proobronnych, wywodzących się z Państw członkowskich NATO, połączonego z Konferencją Naukową jest m.in. wymiana informacji i doświadczeń oraz wypracowanie skutecznego modelu funkcjonowania systemu proobronnego w obecnej sytuacji geopolitycznej.

Targi w swej formule wystawienniczej są okazją do prezentacji sprzętu i wyposażenia odpowiadającego najwyższym standardom w ramach zwalczania zagrożeń, zapobiegania ich skutkom i niesienia pomocy ofiarom.

Wystawcami na Pro Defense będą producenci specjalistycznego sprzętu szkoleniowego, logistycznego, komunikacyjnego, ratowniczego i bezpieczeństwa osobistego, a także innych produktów i usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obrony cywilnej. Będzie tu można znaleźć również ofertę firm związanych z survivalem, outdoorem i prepperingiem.

Targom Proobronnym Pro Defense towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe, wśród których głównym jest wspomniany Międzynarodowy Kongres Organizacji Proobronnych, działających zarówno na terenie Polski, jak i w państwach NATO.

Ważnym elementem targów Proobronnych będzie również największy i najważniejszy Centralny Zlot Klas Mundurowych. Nowością na tegorocznej edycji targów będzie Ścieżka Historyczno-Edukacyjna przeznaczona dla wszystkich odwiedzających targi Pro Defense 2017 bez względu na wiek.

Wstęp jest bezpłatny.

Tak było w ubiegłym roku:Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB