Kasia Moś na żywo w Ogrodach Wodnych Term Warmińskich

2017-06-07 10:41:13 (ost. akt: 2017-06-07 10:49:59) Artykuł sponsorowany
Muzyka 1 lipca 2017
Kasia Moś na żywo w Ogrodach Wodnych Term Warmińskich

Autor zdjęcia: mat. organizatora

W sobotę 1 lipca otwarcie sezonu letniego w Ogrodach Wodnych w Termach Warmińskich. Tego wieczoru zaśpiewa na żywo finalistka trzeciej polskiej edycji programu Must Be the Music, reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku - KASIA MOŚ!

Kto z Was pamięta zeszłoroczny sezon i unikalne Pool Party w Ogrodach Wodnych? Tak! 1 lipca minie dokładnie rok, od kiedy w Ogrodach Wodnych po raz pierwszy Dj zaserwował gościom bit muzyczny, a na muzycznej wyspie stanęła Ania Karwan.

W tym sezonie po raz kolejny Termy zapraszają w muzyczną podróż za sprawą artystów, Djów i instrumentów. W sobotę 1 lipca w Ogrodach Wodnych zaśpiewa na żywo finalistka trzeciej polskiej edycji programu Must Be the Music, reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku - KASIA MOŚ!

Wystąpi także jednen z najbardziej rozpoznawalnych brzmień saksofonowych w Polsce oraz za granicą - JEY JEY SAX. Za deckami stanie producent, Dj, pasjonata houseowych rytmów, którego utwory na stałe zagościły w playlistach wielu polskich i zagranicznych Dj'ów - DJ JOHNNY BRAVO.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB