Stunters Battle w Olsztynie. Dwa dni pokazów na dachu Galerii Warmińskiej

2017-06-19 09:49:31 (ost. akt: 2017-06-19 10:09:56)
Stunters Battle w Olsztynie. Dwa dni pokazów na dachu Galerii Warmińskiej

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już 24-25 czerwca 2017 r. największe gwiazdy stuntu pojawią się w Olsztynie na Światowym Turnieju w Stuncie Motocyklowym – Stunters Battle, który odbędzie się na dachu Galerii Warmińskiej.

Podczas imprezy zapewnione będą dwa dni wspaniałej zabawy. W licznych atrakcjach towarzyszących turniejowi wezmą udział zarówno mieszkańcy Olsztyna, jak i osoby zjeżdżające się na to niesamowite widowisko z całej Polski.

Poza głównym aspektem imprezy, czyli zawodami stunterskimi przewidziane są inne wydarzenia, a najważniejsze z nich, to: koncert zespołu Hemp Gru, pokaz FMX w wykonaniu Freestyle Family z Bartkiem Ogłazą na czele, pokaz BMX oraz nauka bezpiecznej jazdy na rowerze dla najmłodszych w wykonaniu Bartka „Papieża” Obukowicza, Strefa zabaw dla dzieci, Strefa PitBike dla dzieci (jazda na motocyklach typu minicross w pełnym zabezpieczeniu pod okiem instruktora), dziesiątki stoisk wystawców związanych z licznymi branżami, duża strefa typu Foodcourt.

Swój udział potwierdził obecny Mistrz Świata – Marcin „Korzeń” Głowacki. To, co wyróżniać będzie zawody, to wielkość nagrody głównej, która jest najwyższa w historii zawodów stunterskich oraz jej charytatywny charakter. Pełen dochód z imprezy zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji „Chcę Żyć Godnie”, która pomaga zarówno samym chorym w śpiączce, jak i ich rodzinom.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. warmiak #2271493 | 83.9.*.* 23 cze 2017 13:32

    Od której godziny ta impraza

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Edi #2271429 | 188.125.*.* 23 cze 2017 11:17

    To chociaż te kilka dni chłopaki nie będą musieli ćwiczyć na Sielskiej, łamiąc prawo, zatruwając ludziom życie ryczącymi silnikami, niszcząc i brudząc polbruki na okolicznych parkingach i sprowadzając zagrożenie na innych kierowców.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz