Stunters Battle w Olsztynie. Dwa dni pokazów na dachu Galerii Warmińskiej

2017-06-19 09:49:31 (ost. akt: 2017-06-19 10:09:56)
Stunters Battle w Olsztynie. Dwa dni pokazów na dachu Galerii Warmińskiej

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Już 24-25 czerwca 2017 r. największe gwiazdy stuntu pojawią się w Olsztynie na Światowym Turnieju w Stuncie Motocyklowym – Stunters Battle, który odbędzie się na dachu Galerii Warmińskiej.

Podczas imprezy zapewnione będą dwa dni wspaniałej zabawy. W licznych atrakcjach towarzyszących turniejowi wezmą udział zarówno mieszkańcy Olsztyna, jak i osoby zjeżdżające się na to niesamowite widowisko z całej Polski.

Poza głównym aspektem imprezy, czyli zawodami stunterskimi przewidziane są inne wydarzenia, a najważniejsze z nich, to: koncert zespołu Hemp Gru, pokaz FMX w wykonaniu Freestyle Family z Bartkiem Ogłazą na czele, pokaz BMX oraz nauka bezpiecznej jazdy na rowerze dla najmłodszych w wykonaniu Bartka „Papieża” Obukowicza, Strefa zabaw dla dzieci, Strefa PitBike dla dzieci (jazda na motocyklach typu minicross w pełnym zabezpieczeniu pod okiem instruktora), dziesiątki stoisk wystawców związanych z licznymi branżami, duża strefa typu Foodcourt.

Swój udział potwierdził obecny Mistrz Świata – Marcin „Korzeń” Głowacki. To, co wyróżniać będzie zawody, to wielkość nagrody głównej, która jest najwyższa w historii zawodów stunterskich oraz jej charytatywny charakter. Pełen dochód z imprezy zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji „Chcę Żyć Godnie”, która pomaga zarówno samym chorym w śpiączce, jak i ich rodzinom.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB