Slow Life Music Festival 2017 w olsztyńskim amfiteatrze

2017-07-05 16:13:48 (ost. akt: 2017-07-06 11:14:45)
Muzyka 9 lipca 2017
Slow Life Music Festival 2017 w olsztyńskim amfiteatrze

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

Zwolnij bieg i złap oddech przy dźwiękach najlepszej songwriterskiej muzyki! Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Slow Life Music Festival, a wraz z nią koncerty w Amfiteatrze im. Czesława Niemena. W niedzielę 9 lipca wystąpią tam: Daniel Spaleniak, Henry David’s Gun, MaJLo i Buslav. Start o godz. 17:00. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Wykonawcy SLMF:

Daniel Spaleniak jest 24-letnim artystą pochodzącym z Łodzi, bezpośrednio związanym z muzyką od urodzenia. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego utwory można usłyszeć w takich serialach jak The Path, Shut Eye, czy w popularnej produkcji Elementary.

Henry David's GUN to twór z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Artyści pozostają w nim wierni czemuś co można by było określić "analogowo-akustycznym" podejściem do muzyki MaJLo, czyli Maciej Milewski to wokalista, multiinstrumentalista i producent pochodzący z Gdańska. Zadebiutował w 2015 swoją EP pt. „Reverse”. Artysta zwinnie lawiruje pomiędzy elektroniką i nieco melancholijnym indie, okraszając wszystko subtelnym wokalem. Rezultatem tego jest wypracowane osobiste i alternatywne brzmienie.

Buslav - multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia:
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3 (wejście od ul. Mrongowiusza)
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25
bilety.mok.olsztyn.pl / ticketpro.pl
oraz salony Empik i MediaMarkt

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB