Siggy Davis & Krzysztof Puma Piasecki w Sowie

2017-07-27 20:14:13 (ost. akt: 2017-07-27 16:44:59)
Muzyka 6 sierpnia 2017
Siggy Davis & Krzysztof Puma Piasecki w Sowie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Siggy Davis to niezwykle charyzmatyczna, obdarzona przepięknym głosem wokalistka pochodząca z Nowego Jorku. Studiowała śpiew m.in. u Jane Copeland Stevens z Metropolitan Opera a także aktorstwo na Yale University w Stanach Zjednoczonych. Przez lata występowała na deskach teatrów na Brodwayu, grała także w filmach Spikea Lee oraz Briana de Palmy.

SOWA, ul. Zamkowa 2, 06.08.2017 godz 19.00
Siggy Davis – USA-voc, Krzysztof Puma Piasecki – git.,
Łukasz Gorczyca – bass i Grzegorz Grzyb- drums.
Bilety 40zł, Rezerwacje 502656902

Projekt wybitnej amerykańskiej wokalistki Siggy Davis jest kontynuacją jej osiągnięć muzycznych oraz chęcią zaprezentowania wspólnie z polskimi muzykami i dla polskiej publiczności swoich kompozycji w tym własnych oryginalnych opracowań standardów muzyki jazzowej, gospel i soul.

Krzysztof Puma Piasecki – kompozytor, aranżer, pedagog, jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70. Nagrał 5 płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. W 1997 r. zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego „Gitara i Bas”. Występował na scenie m.in. z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Bobem Malachem, Jeffem Berlinem, Hanna Banaszak, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Ewa Bem, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim i in


mat. Organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB