Motoshow na 1/4 mili. Motoryzacyjna impreza na Dajtkach

2017-08-04 09:35:42 (ost. akt: 2017-08-04 10:03:24)
Sport 6 sierpnia 2017
Motoshow na 1/4 mili. Motoryzacyjna impreza na Dajtkach

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Miłośników Motoryzacji, w połączeniu sił znanych i doświadczonych organizatorów eventów motoryzacyjnych: MotoHusaria.pl, Amazing Events, Moto Piknik - No Limit, przygotowane zostało wielostrefowe motoryzacyjne show, które wpisuje się w IV Rundę w ogólnopolskiego cyklu imprez Amazing RACE/ 1/4 mili/ Drift Battle/ TimeAttack/ Stance i Stunt jako MotoHusaria.pl King of Poland - Drag Race Cup.

Impreza wystartuje już w niedzielę, 6 sierpnia 2017 r. na terenie lotniska Dajtki w Olsztynie, gdzie 2 lata temu zostały pobite rekordy Polski w wyścigach na 1/4 mili.

W tym sezonie to jedyne wyścigi na 1/4 mili w naszym regionie. Tym bardziej nie można ominąć tak wyjątkowego wydarzenia!

Podczas eventu będzie można podziwiać zmagania aut i motocykli w wyścigach na 1/4 mili King of Poland - Drag Race Cup oraz w Strefie Motohusaria Stance Zone Vol.4: stance, auta klasyczne, terenowe, youngtimery, quady, limuzyny, gruzy, driftowozy, motocykle, auta przeznaczone do wyścigów, auta wyczynowe, monster trucki, ciężarówki, tiry, buggy i inne :) Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swoje auto/motocykl/pojazd oraz wystartować nim w szeregu przygotowanych przez MotoHusaria.pl konkurencji motoryzacyjnych.

BILETY:
20zł od osoby, dzieci do lat 12 za darmo.

WJAZD DO STREFY MOTOHUSARIA:
Wjazd do strefy Mothusaria od godziny 9.00 do 11.00.
Hasło na bramie wjazdowej-Strefa Motohusaria.
Jeżeli chcesz pokazać auto w naszej strefie, a wiesz że się spóźnisz na godziny wjazdowe-napisz do nas, zorganizujemy Ci wjazd po umówionych godzinach wjazdowych.

KONKURENCJE W STREFIE MOTOHUSARIA:
Zapisy na miejscu w biurze organizatora obok sceny. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród po każdej z odbytych konkurencji.
Konkurencje (w każdej 3 miejsca):
1. Najładniejsze: Auto
2. Najładniejszy: Klasyk
3. Najładniejsza: Felga
4. Najgłośniejszy Wydech Auto
5. Najgłośniejszy Wydech Motocykl
5. Najniższe auto: Gwint
6. Najniższe auto: Kit

KING OF POLAND - Drag Race Cup to cykl wyścigów na 1/4 mili rozgrywany w różnych częściach Polski, zarówno dla amatorów i profesjonalistów.

I runda - 21.05.2017r - I Runda King of Poland Drag Race Cup 1/4 mili Lotnisko Biała Podlaska II runda - 11.06.2017r - Moto Park Ułęż III runda - 9.07.2017r - Debrzno IV runda - 6.08.2017r - Lotnisko Olsztyn/Dajtki V runda FINAŁ - 10.09.2017r Biała Podlaska

Chcesz wziąć udział jako zawodnik w całym cyklu lub w jednej z naszych imprez? Nie czekaj! Wyślij zgłoszenie już dziś na naszą pierwszą imprezę:
REJESTRACJA zawodników na I rundę (wpisowe 100zł) -> http://amazingevents.pl/events/details/16

REJESTRACJA zawodników na wszystkie rundy (wpisowe 500zł, GRATIS koszulka KoP i wejściówka dla osoby towarzyszącej na wszystkie rundy) -> http://amazingevents.pl/events/details/17

Widzowie i zawodnicy będą mogli podziwiać w akcji o mocy przekraczającej 1000KM, a także najszybsze w Polsce motocykle, które czas przejazdu na dystansie 1/4 mili pokonują w okolicach 10s!

PODZIAŁ NA KLASY!
Samochody:
STREET:
FWD - samochody z napędem na oś przednią RWD - samochody z napędem na oś tylną AWD - samochody z napędem na 4 koła
DRAG:
MINI - pojazdy do pojemności 1550 cm3 bez doładowania FWD (NA) – pojazdy z napędem na oś przednią bez doładowania FWD T – pojazdy z napędem na oś przednią z doładowaniem RWD T – pojazdy z napędem na oś tylną z doładowaniem AWD T – pojazdy z napędem na obie osie z doładowaniem RWD/AWD (NA) - pojazdy z napędem na oś tylną i na obie osie bez doładowania DIESEL FWD - samochody z napędem na oś przednią DIESEL RWD/AWD - samochody z napędem na 4 koła

Motocykle:
STREET - do 675 cm3
STREET+ – 676-950 cm3
STREET MAX - od 951 cm3
DRAG - doładowane i N/A

Dodatkowo na zakończenie każdej z rund, po wszystkich przejazdach finałowych będą rozgrywane dodatkowe wyścigi dla zwycięzców swoich klas - KING OF THE KINGS.
Szybkie zawody systemem pucharowym wyłonią prawdziwego Króla danej rundy i całego cyklu.

Więcej informacji i zapisy już wkrótce na >>> http://amazingevents.pl/events/

Widzowie i zawodnicy proszeni są o zapoznanie się z regulaminem, który akceptują odwiedzając naszą impreze -> http://amazingevents.pl/static/pdf/regulamin_kop.pdf

Prosimy o udostępnianie i zapraszanie znajomych ;)

Tego dnia na lotnisku odbędą się:
- 1/4 mili King of Poland - Drag Race Cup
- Stance MotoHusaria.pl
- GOŚĆ SPECJALNY Kickster ZnaFca
- Car Audio
- OFF Road
- strefa STANCE
- strefa CLASSIC
W jednym miejscu i czasie! Łączymy style i mieszamy gatunki...

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Xxx #2302444 | 37.47.*.* 6 sie 2017 16:21

    20zl za osobę

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Edi #2301068 | 188.125.*.* 4 sie 2017 10:10

    Przecież co noc jest taka impreza na Dajtkach ? Za darmo można sobie oglądać wyścigi zdezelowanych BMW na Sielskiej. Wyciągają z 200km/h. Gdzie jest Policja ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) ! - + odpowiedz na ten komentarz