Letnia Akademia Karate

2017-08-16 20:01:00 (ost. akt: 2017-08-16 16:11:01)
Sport 21 sierpnia 2017 - 26 sierpnia 2017
Letnia Akademia Karate

Autor zdjęcia: Grzegorz Wadowski

Olsztyński Klub Kyokushin Karate organizuje w tym roku jubileuszową, bo piętnastą, Letnią Akademie Karate. Ta sportowa akcja już na stałe wpisała się w życie sportowe Olsztyna. Celem Akademii Karate jest zachęcenie dzieci, młodzieży i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu, upowszechnianie sportu, popularyzacja sztuki karate oraz propagowanie zdrowego stylu życia bez używek.

Letnia Akademia Karate odbędzie się w dniach od 21 do 26 sierpnia w Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie. Zajęcia będą prowadzone nieodpłatnie, przez profesjonalnie przygotowaną kadrę instruktorską i trenerską w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie przy ul. Paderewskiego w trzech grupach wiekowych: 6 -9, 10-13 i pow. 14 lat. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.00 do 20.30.

OKKK prowadzi Akademię Karate cyklicznie podczas ferii zimowych i wakacji już od 2003 roku. Do współpracy zostali zaproszeni lektorzy z Olsztyńskiej Szkoły Języków Obcych "Australian Academy", którzy przybliżą młodzieży kulturę i tradycję Dalekiego Wschodu oraz goście z Japonii Pana Yoichi Iida.

Podczas uroczystego zakończenia uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Współorganizatorem imprezy jest Urząd Miasta Olsztyna oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB