Biegnij z teczką jak księgowy

2017-08-23 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-25 10:07:17)
W plenerze 9 września 2017
Biegnij z teczką jak księgowy

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Już 9 września o godz. 11.30 przy Centrum Sportowo-Rekreacyjne UKIEL w Olsztynie odbędzie się bieg 25-lecia Biura Rachunkowego Barbary Kułakow. Skąd pomysł?

Wśród blisko 50- osobowej kadry kancelarii utworzyła się grupa pozytywnie zakręconych ludzi, którzy od kilku lat wspólnie biegają i razem z całymi rodzinami świetnie bawią się podczas startów. Aktywnie spędzają wolny czas, świętując sukcesy prywatne i zawodowe. Jedną z przesłanek rozpoczęcia wspólnego biegania było złamanie stereotypowego wizerunku nudnego księgowego: łysego pana z brzuszkiem, w okularach, siedzącego za stertą papierów... Po krótkich rozważaniach zapadła decyzja o organizacji własnego biegu „księgowego”.

W organizowanym biegu mogą wziąć udział wszyscy chętni, nie pracujący w branży podatkowo-księgowej.

— Chcemy, chociaż na chwilę oderwać ludzi od biurek, maszyn, lad sklepowych czy gromady szkolnych dzieciaków, tak żeby potrafili „zresetować” swoje głowy i nie myśleli o codziennych obowiązkach — mówią organizatorzy. — Chcemy zachęcić, aby zrobili to dla siebie i swoich najbliższych. Przy okazji złapali pozytywną energię na cały tydzień, a może zarażą się od nas bieganiem na dłużej zgodnie z myślą: przestań myśleć o bieganiu. Zacznij biegać!

W jednej z kategorii dystans 10 kilometrów będzie można pokonać, jak na prawdziwego księgowego przystało, z ...teczką w dłoni. Teczka nie może być jednak pusta. W środku musi się znaleźć półlitrowa butelka wody, co przed biegiem zostanie sprawdzone przez komisję antydopingową.

Wśród osób, które podejmą to wyzwanie rozlosowanie zostanie specjalna nagroda w postaci plecaka renomowanej firmy.

Bieg odbędzie się nad jeziorem Ukiel na terenie unikalnego w całym kraju centrum rekreacyjno-sportowego. Dla najlepszych biegaczy przygotowane zostały nagrody pieniężne, a po biegu, wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizatorem biegu jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Barbary Kułakow.
Tagi: Ukiel bieg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB