"Morze kłamstwa" Joanny Jax już niedługo w księgarniach!

2017-08-27 15:18:22 (ost. akt: 2017-08-27 15:23:56)
Morze kłamstwa Joanny Jax już niedługo w księgarniach!

Autor zdjęcia: mat.prasowe

Czwarty tom cyklu „Zemsta i przebaczenie”, czyli "Morze kłamstwa" olsztyńskiej pisarki Joanny Jax będzie miał swoją premierę już pod koniec września. Polecamy!

Sytuacja polityczna na świecie zaczyna przybierać niespodziewany dla III Rzeszy obrót. Państwa sprzymierzone oraz Związek Radziecki powoli ujarzmiają niezwyciężone dotychczas Niemcy. W Polakach budzi się nadzieja, jednak niektórzy patrzą z niepokojem na poczynania Stalina. Nadchodzi czas powstania warszawskiego, zdobycia Berlina przez Armię Czerwoną i dramatycznych dla Polski konferencji w Teheranie i Jałcie. Bohaterowie kolejny raz stają przed trudnymi wyborami, a ich siłą napędową są miłość i przyjaźń. Czy uda się pozostać wiernymi wyznawanym dotychczas wartościom, czy też kolejny raz zwycięży egoizm i chęć chronienia życia za wszelką cenę? A może ludzkie tragedie pozwolą inaczej spojrzeć na drugiego człowieka i wyzwolić nowe pokłady altruizmu?

Czwarty tom cyklu „Zemsta i przebaczenie” - "Morze kłamstwa" będzie miał premierę pod koniec września 2017 roku.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Alinka #2316272 | 77.79.*.* 29 sie 2017 14:50

    Nareszcie! Cały cykl jest wspaniały. Z taką samą niecierpliwością czekam też na jesienną premierę "Komisarza" Pauliny Świst, jej "Prokurator" to moje odkrycie lata :D

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz