Panie zagrają w tenisa

2017-08-29 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-30 10:00:51)
Sport 16 września 2017
Panie zagrają w tenisa

Autor zdjęcia: pixabay.com

Tenis ziemny od lat gości na Warmii i Mazurach. Dotychczas w Olsztynie dominował głównie w wydaniu męskim. Teraz przyszedł czas, aby i kobiety mogły zaprezentować się w tej dyscyplinie na arenie wojewódzkiej.

A będzie ku temu okazja. 16 września na Kortach Olsztyńskiego Klubu Tenisowego Jodłowa przy ul. Olimpijskiej 9 w Olsztynie odbędą się Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Warmii i Mazur Kobiet w Tenisie Ziemnym. Zawody będą świetną okazją do prezentacji umiejętności tenisowych i integracji środowiska kobiet uprawiających ten sport. Organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy. Oby to wydarzenie zapoczątkowało piękną tradycję turniejową kobiecego tenisa w naszym województwie!

W turnieju będą mogły wystartować wszystkie panie związane z regionem Warmii i Mazur. Organizatorzy przewidują udział ok. 20 zawodniczek. Najlepsze tenisistki otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

Zgłaszać swoje uczestnictwo w turnieju można do 16.09.2017 do godziny 09:00. Można to zrobić na dwa sposoby: osobiście u Mirosława Umbrasa (OKT Jodłowa, ul. Olimpijska 9, Olsztyn, tel.: 600 168 531) lub online przez poniższy formularz zgłoszeniowy na stronie http://tenisolsztyn.pl/zapisy. Opłata wpisowa wynosi 50 zł i należy ją uiścić do 10.09.2017.

W przypadku zgłoszenia się do 16 uczestniczek, turniej będzie miał formułę rozgrywek w grupach. Jeśli zgłosi się powyżej 16 pań, turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym, a dodatkowo odbędzie się turniej pocieszenia (dla chętnych). Gramy 2 sety od stanu 2:2.

System gier w wyjątkowych przypadkach może ulec zmianie.
Oficjalna strona turniejowa znajduje się pod adresem: http://tenisolsztyn.pl. Wydarzenie ma także swoją stronę na Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB