Rockowa bitwa o Barcję

2017-09-06 07:18:27 (ost. akt: 2017-09-06 07:24:27)
Rockowa bitwa o Barcję

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Za nami czwarta edycja festiwalu Rock Battle of Barcja. W bitwie zwyciężył Vermis z Łodzi.

Zacięta była to bitwa! Barcję podbił w tym roku niesamowity zespół Vermis z Łodzi. Drugie miejsce zdobyła grupa Explozer z Gdańska. Trzecie - Cathleen z Warszawy.

Jury przyznało także wyróżnienie duetowi BoW z Wrocławia. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim finalistom. Byliście świetni.

W jury zasiadali: Jerzy Nowicki - prezes i dyrektor Telewizji Kablowej Bart-Sat, realizator dźwięku i DJ Mirosław Mirazz Baranowski - muzyk, wirtuoz gitary, członek The Ukrainian Folk Marion Jamickson - wokalistka zespołu Vierna Wojciech Burzyński - gitarzysta, kompozytor, aranżer, lider i założyciel zespołu Vierna.

Gwiazdami wieczoru byli: Vierna oraz ubiegłoroczny zwycięzca Bitwy o Barcję - zespół KOIOS.

Jeszcze raz dziękujemy sponsorom, a w szczególności burmistrzowi miasta Bartoszyce Piotrowi Petrykowskiemu oraz posłowi na Sejm RP Adamowi Ołdakowskiemu za ufundowanie nagród.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

bdkPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB