15. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki pełne atrakcji

2017-09-19 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-20 11:27:35)
Inne 26 września 2017 - 28 września 2017
15. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki pełne atrakcji

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Pokazy, warsztaty, wystawy, spektakle — to tylko niektóre z wielu atrakcji 15. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 26-28 września na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Jeśli ktoś chce wziąć udział w zajęciach, musi zarezerwować miejsce na poszczególne wydarzenia. Tegoroczny program jest bogaty, można się z nim zapoznać na stronie internetowej: dninauki.uwm.edu.pl.

Podczas spotkań i warsztatów można będzie poznać m.in. owoce pochodzące z różnych stref klimatycznych, a także skarby ukryte na naszych polach. Miłośnicy sztuki będą mogli wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez Teatr Studencki "Cezar" lub nauczyć się kaligrafii. Jeśli ktoś interesuje się, jak działa winda lub jak jest zrobiony aparat fotograficzny, na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie w w programie Dni Nauki i Sztuki. Zajęcia odbywają się w wielu kategoriach: zostań humanistą, uściślij umysł, odkryj przyrodę, zbadaj medycynę, spotkaj się z ekonomią, pokochaj sztukę, poznaj społeczeństwo. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB