Śpiewające obrazy czekają na chętnych

2017-10-02 16:18:33 (ost. akt: 2017-10-04 14:40:50)
Śpiewające obrazy czekają na chętnych

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Do 11 października czekają na zgłoszenie organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki w ramach Impresji artystycznych „Śpiewające obrazy”. Konkurs to przestrzeń dla solistów i zespołów, profesjonalistów i amatorów niezależnie od uprawianego gatunku muzycznego, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką lub tchnąć nowego ducha w utwory Marka Grechuty.

Konkurs skierowany jest do solistów i zespołów, profesjonalistów i amatorów prezentujących różne style i gatunki muzyczne. Organizatorzy zapraszają ludzi z pasją, którzy chcieliby podzielić się autorską piosenką lub tchnąć nowego ducha w utwory Marka Grechuty.

Na finalistów czekają nagrody pieniężne ufundowane m.in. przez Narodowe Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Do zdobycia również cenne nagrody specjalne:

1. Profesjonalna sesja nagraniowa singla w PRO STUDIO Radia Olsztyn, w którym nagrywali m.in. Zbigniew Namysłowski, Maanam, Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Dorota Miśkiewicz
2. Pakiet promocyjny o wartości 2.000 zł
3. Szkolenie sceniczno-medialne z pracy przed kamerą oraz na scenie. Będzie to dwugodzinnych warsztat w Warszawie, na który zaproszą Joanna Kondrat – wyjątkowa wokalistka, uznawana za jedną z najlepszych autorek tekstów oraz Dariusz Łukawski – znany dziennikarz, producent, reżyser oraz trener medialny

Uczestnicy konkursu mają również możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach TAJEMNICA GŁOSU, które poprowadzi Aneta Łastik – pedagog, uznana piosenkarka mieszkająca na stałe w Paryżu; wypracowała własny system pracy nad głosem, o którym pisze w swoich książkach: „Poznaj swój głos... twoje najważniejsze narzędzie pracy” oraz „Wewnętrzne dziecko”.

Uwaga - liczba miejsc ograniczona!

***
Ogólnopolski Konkurs Piosenki odbędzie się 28 października br. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Całość zakończy koncert galowy z udziałem laureatów i wyjątkowego artysty – ØRGANKA, na który zapraszamy 29 października 2017 r .

Zapisy poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na www.ckit.mragowo.pl . Więcej informacji: tel. 89 743 34 69, 603 628 059, e-mail: j.polomska@ckit.mragowo.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB