Dobroczynnie w rytmie Zumby

2017-10-04 13:11:40 (ost. akt: 2017-11-13 09:01:49)
Inne 11 listopada 2017
Dobroczynnie w rytmie Zumby

Autor zdjęcia: Fundacja "Przyszłość dla Dzieci"

Jest wiele sposobów, aby pomóc chorym dzieciom. Jednym z nich jest... taniec. 11 listopada świętujemy i zapraszamy wszystkich na imprezę charytatywną Zumba w Bieli i Czerwieni.

Głównym celem imprezy jest zapewnienie powrotu do zdrowia pięcioletniej Nadii. Każdy, kto weźmie udział w trzygodzinnym maratonie wesprze w ten sposób podopieczną Fundacji „Przyszłość dla Dzieci". Nadia ma 5 lat i urodziła się jako zdrowe dziecko. Niestety w 6 miesiącu życia, u dziewczynki zdiagnozowano padaczkę samoistną oraz małogłowie. Mała przeszła również dodatkowe badania, na podstawie których stwierdzono u niej astmę oskrzelową wczesnodziecięcą oraz cukrzycę. Pomimo chorób pozostaje wesoła i pełna energii. Aby dziewczynka mogła się rozwijać, potrzebuje pomocy w finansowaniu rehabilitacji neurologopedycznej i ruchowej.

— Gościem specjalnym będzie Łukasz Grabowski, który wraz z wyjątkowymi prowadzącymi Beatą Rosińską, Kasią Ogielą, Michałem Młyńskim, Patrycją Wieczorek, i duetem Alicja Kubiak & Karolina Kawałek, na czele ze mną zadbają o gorącą atmosferę.
Gwarantujemy super zabawę w szczytnym celu — zachęca Gabrysia Chmielewska, organizatorka akcji.

Zumba w Bieli i Czerwieni, dobroczynny maraton dla Nadii odbędzie się w sali OSiR przy ul. Mariańskiej 1, w Olsztynie.
Początek o godz. 17. Udział w tym wyjątkowym maratonie to koszt 30 zł, który w całości jest darowizną na rzecz Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

— Tym tanecznym gestem będzie można dać szansę dziewczynce na dalsze leczenie i rehabilitację. Mała bardzo liczy na Waszą pomoc, nie zawiedźmy jej! – mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Wesprzyj nas w działaniach na rzecz chorych dzieci i zrób coś dobrego dla innych, a my zagwarantujemy 3 godziny fantastycznej zabawy!

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku

Organizatorem jest Fundacja ,,Przyszłość dla Dzieci'' i Gabrysia Chmielewska.
Partnerami akcji są: GRUPA WM,Gazeta Olsztyńska, Fit nie Fat i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
Honorowym patronatem imprezę objął Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Klaudia Dziamara

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB