"Klimakterium" wraca do Olsztyna!

2017-10-19 17:12:50 (ost. akt: 2017-10-19 17:43:00) Artykuł sponsorowany
Teatr Olsztyn, Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego,... 5 listopada 2017 16:00
(każda niedziela)
Klimakterium wraca do Olsztyna!

Na wyraźne życzenie widzów powraca największy teatralny hit ostatnich lat! Spektakl pt. „Klimakterium …i już” ̶ ponownie zawita do Olsztyna.

Przedstawienie odbędzie się w dniu 5 listopada 2017 r. godz. 16:00 (niedziela) w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przy ul. Dybowskiego 11 w Olsztynie.

O SPEKTAKLU
W ten sposób o sprawach kobiet nikt jeszcze nie mówił. Tak dowcipnie, otwarcie, z takim dystansem do siebie i poczuciem humoru, jak robią to bohaterki. Cztery wspaniałe aktorki, cztery "tygrysice w menopauzie" opowiadają i śpiewają o tym, co żadnej z pań nie ominie, co nieuchronne. I, jak się okazuje, ani wstydliwe, ani takie straszne, choć jeszcze do niedawna samo to słowo nie chciało przejść nam przez usta. A tym czasem można, nawet trzeba o tym mówić, bo w tej chwili, teraz właśnie, 8 milionów kobiet w Polsce przeżywa ten trudny czas. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła na ten temat niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając - "to o mnie!", "mnie się trafiło to samo!". Jodłowska postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach. Z polskimi problemami dnia codziennego, z naszymi ulubionymi szlagierami. W ten sposób znaleźliśmy się na zapleczu lumpeksu "Butiks Malina", gdzie spotykają się koleżanki z młodości….

"Klimakterium… i już" to ponad dwie i pół godziny niezrównanej zabawy, cudownego nastroju, salw śmiechu do łez, i jak niektórzy twierdzą, cudownej terapii śmiechem.

Każdy, kto choć raz widział ten spektakl, wie, że po jego zakończeniu wiele osób spogląda na świat znów przez różowe okulary. To jeden z tych tytułów, które opisać można tylko w jeden sposób: Ten spektakl po prostu musicie Państwo zobaczyć.

W spektaklu występują zamiennie cztery znakomite aktorki:
PAMELA
Elżbieta Jodłowska
Małgorzata Duda
Lidia Stanisławska
Elżbieta Okupska
MALINA
Elżbieta Jarosik
Ewa Śnieżanka
Jolanta Chełmicka
M. Różniatowska
KRYCHA
Ewa Złotowska
Małgorzata Gadecka
Ewa Cichocka
Małgorzata Duda
ZOSIA
Grażyna Zielińska
Ludmiła Warzecha
Małgorzata GadeckaBilety indywidualne:
Miejska Informacja Turystyczna pl. Jana Pawła II 1, (w budynek Ratusza) tel. 89 521 03 98
Sklep Muzyczny ROCKFAN ul. Nowowiejskiego 1, (Dom Handlowy INKA) tel. 601 772 906
Zamówienia grupowe, sprzedaż wysyłkowa, informacje tel. 502 661 402
Bilety przez Internet: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl
Cena biletu: 85 zł

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB