Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Pull The Wire i De Łindows na olsztyńskiej scenie

2017-10-23 14:33:39 (ost. akt: 2017-10-23 14:51:10)
Muzyka 27 października 2017
Pull The Wire i De Łindows na olsztyńskiej scenie

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Pull The Wire i De Łindows już w najbliższy piątek wystąpią w Nowym Andergrancie w Olsztynie.

27 października 2017, drzwi 19:00, start 20:00
Nowy AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
Bilety:
* 20 zł ( przedsprzedaż w klubie, Sarmacie, Rockfanie i www.andergrant.com)
* 30 zł (w dniu koncertu)

Pull The Wire
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad?

De Łindows
Zespół istnieje od 2002 roku. Ma za sobą występy w Polsce, Czechach i na Słowacji na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest czy Keltska Noc, Punk Fest.

W 2015 r. nakładem Fonografiki ukazała się "Awaria systemu", czwarta płyta De Łindows, na której gościnie występuje czeski zespół Kohout Plasi smrt. W sieci i w rozgłośniach radiowych pojawił się promujący krążek singiel "Tramwaje".



Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB