Art School i Radość w świątecznym nastroju

2017-12-18 17:03:04 (ost. akt: 2017-12-18 17:03:42)
Kultura 19 grudnia 2017
Art School i Radość w świątecznym nastroju

Autor zdjęcia: materiały prasowe

We wtorek o godz. 16 odbędzie się koncert bożonarodzeniowy w budynku Warmia Towers przy ul. Barczewskiego. Jasełka zostały przygotowane na podstawie „Dziewczynki z zapałkami” Andersena. W świat baśni Andersena zabiorą widzów dzieci z Placówek Edukacyjnych Art School i Radość (z oddziału przy ulicy Janowicza).

— Wybraliśmy tę baśń, by podkreślić, jak ważne jest to, by na co dzień dostrzegać innego człowieka — mówi Joanna Kileńska, dyrektor Art School. I dodaje: — Staramy się, żeby dzieci uwrażliwiać nie tylko artystycznie, ale i społecznie.
Poza zdolnościami aktorskimi dzieci pochwalą się talentami wokalnymi i tanecznymi. Będzie można usłyszeć angielskie utwory bożonarodzeniowe, bo uczniowie nie mogą się doczekać, by pochwalić się znajomością języków obcych.

Nie zabraknie też świątecznej choreografii. Zwieńczeniem koncertu będą utwory instrumentalno-wokalno-taneczne w wykonaniu dzieci z Placówek Edukacyjnych Art School oraz przedszkola Radość. Przyłączyć się do śpiewania będą mogli wszyscy, bo organizatorzy przygotują specjalne śpiewniki.

dbp

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB