Bednarek i jego "Talizman" w AnderGrancie

2017-12-27 20:40:53 (ost. akt: 2017-12-27 21:01:01)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 12 stycznia 2018 21:00
(każdy piątek)
Bednarek i jego Talizman w AnderGrancie

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Kamil Bednarek ma na swoim koncie kilka albumów i... wiernych fanów, których z pewnością ucieszy informacja o tym, że artysta pojawi się w Olsztynie. Już 12 stycznia o godzinie 21 Bednarek zagra wraz ze swoim zespołem koncert w AnderGrancie.

Bednarek jest w trakcie trasy promującej jego ostatni album "Talizman". W czasie olsztyńskiego koncertu zaprezentuje utwory właśnie z tego krążka.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin.
Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody.
W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.
W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK.
Krążek „Jestem” pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak „Jestem sobą...”, „Think About Tomorrow”, nastrojowa „Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.
W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana „Oddycham”, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

Bilety:

45 zł - przedsprzedaż w AnderGrancie oraz w Sarmacie, Rockfanie, na www.andergrant.com
55 zł - w dniu koncertuKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB