Spotkanie ze zdrowiem. Czas na trening

2018-02-08 12:00:00 (ost. akt: 2018-02-05 16:25:19)
Sport 24 lutego 2018
Spotkanie ze zdrowiem. Czas na trening

Autor zdjęcia: Photoduet / Freepik

Były wykłady, czas ruszyć się. To będzie pierwszy trening, podczas któreg uczestnicy zadbają o swoje plecy. Chcesz mieć zdrowy kręgosłup? Przyjdź na zajęcia!

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na drugie spotkanie z cyklu: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?" Tym razem czeka na was trening. Instruktor Karolina Wełnicka zadba o plecy i kręgosłup.

24 lutego o godz: 11.30.
Miejsce: sala FITNESS na basenie przy ul. Głowackiego.
Temat: „Zdrowe plecy”.
Osoba prowadząca: Karolina Wełnicka
Zapisy: mailowo:basen@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie pod nr 519-566-653.

Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój sportowy + skarpetki (bez obuwia) oraz wodę. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 50 osób). Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) na basen przy ul. Głowackiego, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.

Cykl „Spotkań ze zdrowiem” to inicjatywa olsztyńskiego OSiR -u zaplanowana na cały rok. Spotkania będą przyjmować formę wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości czy roli ziół w życiu człowieka. Szczegóły na naszej stronie internetowej - osir.olsztyn.pl]osir.olsztyn.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB