Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR

2018-02-07 14:44:00 (ost. akt: 2018-02-07 14:47:07)
Sport 24 lutego 2018
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie organizuje cykl pod hasłem: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR.” Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?

Spotkania to forma wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości. Nie zabraknie także praktyki: odbędą się pokazy zajęć fitness, animacje sportowe, demonstracje badań i inne atrakcje. Spotkania odbywają się cyklicznie — najczęściej w ostatnią sobotę miesiąca.

Program: 24 lutego, godz. 11.30, basen przy ul. Głowackiego, temat: „Zdrowe plecy”. Partner spotkania: Planeta Formy; 24 marca, CRS Ukiel, temat: „Żyć zdrowo — sport plus zdrowe odżywianie”. Spotkanie z dietetykiem. Partner spotkania: Miejski Szpital Zespolony; 28 kwietnia, CRS Ukiel, temat: „Aktywność dla puszystych — jak przełamać bariery i uprawiać sport i rekreację?”. Spotkanie z psychologiem plus animacje sportowe z instruktorem na świeżym powietrzu. Partner spotkania: Miejski Szpital Zespolony.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB