Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Ralph Kamiński & My Best Band in The World w CEiIK-u

2018-02-13 20:04:46 (ost. akt: 2018-02-13 19:43:06)
Muzyka 14 lutego 2018
Ralph Kamiński & My Best Band in The World w CEiIK-u

Autor zdjęcia: arch. artysty

W Walentynki, czyli 14 lutego w CEiIK-u o godz. 20 koncert pełen melancholii i dobrej muzyki, czyli występ Ralpha Kamińskiego & My Best Band in The World. Początek o godz. 20.

Ralph Kamiński to odkrycie ostatnich miesięcy. Obdarzony charakterystycznym falsetem, wokalista i kompozytor Ralph Kamiński proponuje mieszankę akustycznego popu z elementami muzyki filmowej i klasycznej. Uwielbia muzykę filmową, elektronikę skandynawską i brit pop. Jego twórczość podbija serca kolejnych fanów. Pełne melancholii piosenki są zapisem jego osobistych doświadczeń.

Jak podkreśla, opowiada historie z własnego życia, które osobiście go dotyczą. Tytuł albumu, „Morze” też jest wieloznaczny. To może być morze uczuć, ale też nawiązanie do okresu, kiedy mieszkał nad morzem i wiele rzeczy tam przeżył. Nie chce tłumaczyć, co chce przekazać słuchaczowi każdym wersem. Podpowiada, by każdy odnalazł swoje znaczenia.

Bilety: od 40 do 50 zł w serwisach internetowych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB