Wpierw lasery i iluzja, a potem gala pełna adrenaliny i emocji

2018-03-16 13:38:39 (ost. akt: 2018-03-16 10:08:23)
Sport 17 marca 2018
Wieczorną galę w sobotę rozpoczną grupa Multivisual ze specjalnym show

Wieczorną galę w sobotę rozpoczną grupa Multivisual ze specjalnym show

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W patriotycznym klimacie rozegrane zostaną 25. Mistrzostwa Polski w taekwon-do ZS PUT, które w weekend odbędą się w hali OCSiR. Hitem dwóch dni zmagań będzie zaplanowana na sobotę wieczorna gala. Zacznie się mocnym uderzeniem artystycznym, a potem emocje będą rosły.

Walka o medale mistrzostw Polski rozpocznie się w sobotę (17 marca) o godz. 9 i potrwa do 17. Sobotnie zmagania to rywalizacja dzieci i młodzików. Jednak prawdziwym wydarzenie dwudniowego turnieju w Ostródzie będzie sobotnia gala wieczorna „Walczymy mając ją w sercu. Polska Niepodległa 1918-2018”. Zacznie się o godz. 19 występem finalistów telewizyjnego show Mam talent.

To grupa Multivisual, specjalizująca się w pokazach artystycznych łączących w sobie elementy współczesnej sztuki cyrkowej, iluzji z wykorzystaniem laserów - mówi Marcin Dziliński, organizator mistrzostw Polski w taekwon-do. - Chłopaki przygotowali specjalny program, z którym dwa razy wystąpią podczas wieczornej gali „Walczymy mając ją w sercu”. Będzie to przed pierwszą częścią walk i w przerwie.

Tak że wieczorne zmagania fighterów poprzedzą popisy iluzji z wykorzystaniem laserów. Później z klimatu nieco kosmicznego oczy widzów przeniosą się na planszę. Tam wpierw najlepsi taekwondocy sezonu 2017 stoczą cztery walki w formule semi contact. Natomiast w drugiej części wybrańcy stylu taekwon-do na dystansie pięciu walk stoczą pojedynek z reprezentantami kadry narodowej Tang Soo Do. Mecz rozegrany zostanie w formule light contact. Czyli z minimalną ingerencją sędziów. To znaczy, że jeżeli adrenalina i emocje wezmą górę to na planszy wiele się wydarzy. Amatorzy sztuk walki muszą to zobaczyć.

Na wydarzenie zapraszamy do hali OCSiR przy ul. Kościuszki. Wstęp wolny.