Mikołajki. Tego dnia nikt nie będzie się nudził

2018-06-01 14:12:47 (ost. akt: 2018-06-01 14:19:32)
Inne 2 czerwca 2018
Mikołajki. Tego dnia nikt nie będzie się nudził

Autor zdjęcia: Mateusz Klimek

MIKOŁAJKI\\\ Turnieje piłki nożnej, rejs statkiem i animacje dla najmłodszych szykowane są na sobotę 2 czerwca. Dzień Dziecka na stadionie miejskim w Mikołajkach zapowiada się wyjątkowo.

Ponad czterystu zawodników zgłosiło się do turniejów piłki nożnej, które ruszą od godziny 10.00. Na stadionie miejskim w Mikołajkach kilka roczników młodych piłkarzy będzie rywalizować o puchary ufundowane przez burmistrza Mikołajek Piotra Jakubowskiego oraz prezesa Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Marka Łukiewskiego.

Dla tych, którzy nie będą zmagać się na boisku, przewidziano animacje sportowe w specjalnej strefie dla dzieci. Siły zaś regenerować będzie można przy ciepłym posiłku i słodkim poczęstunku. Na koniec, około godziny 16.00, przewidziano rejs statkiem. Organizatorami wydarzenia są: MKS "Kłobuk", Centrum Kultury "Kłobuk" oraz Gmina Mikołajki.

źródło: MCIT

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB