Opener: dzień drugi

2018-07-06 17:20:00 (ost. akt: 2018-07-06 17:29:50)
Opener: dzień drugi

Autor zdjęcia: Bartek Tokarczyk

Organek
Po raz pierwszy na Open’er Festival wystąpił Tomasz Organek z zespołem. Jego niesamowita energia pociągnęła wszystkich do wspólnej zabawy. Jego rockowe brzmienie rozlało się na terenie całego festiwalu. Jesteśmy przekonani, że ten występ zapadnie wszystkim w pamięć.


Piosenkarka znana z jednego z najgłośniejszych przebojów ostatnich lat „Lean On” wystąpiła w czwartek 5 lipca na głównej scenie Open’era. Zagrała swoje największe hity takie jak „Kamikaze”. Artystka tanecznym krokiem poruszała się po całej scenie oraz schodziła do swoich fanów, dzięki czemu nawiązała z nimi pozytywny kontakt.

David Byrne
Amerykański artysta udowodnił swoim występem, że wiek to tylko liczba. Minimalistyczny wystrój sceny sprawił, że łatwo było skupić się na samych muzykach, a ci mieli dużo do zaoferowania. Koncert legendarnego głosu zespołu Talking Heads z całą pewnością wyróżniał się na tle innych drugiego dnia festiwalu.

Depeche Mode
Zespół z niemalże 40 letnim doświadczeniem po raz kolejny nie zawiódł swoich fanów. Artyści zagrali wiązankę swoich największych hitów, takich jak „Personal Jesus” czy „Enjoy The Silence”. Na udany show składały się zarówno ciekawe efekty wizualne, jak i samo zachowanie obsypanych brokatem członków grupy. Występ taki jak ten powinien zobaczyć każdy chociaż raz w swoim życiu.

Otsochodzi
Nowo-wschodząca gwiazda polskiego hip hopu dała wczoraj koncert, który porwał za sobą tłumy, szczególnie jeśli chodzi o młodszą część festiwalowiczów. Podczas występu, aby zagrać razem przebój „Nowy Kolor”, do artysty dołączył Taco Hemingway. Podsumowując: moc, agresja i zabawa.

Bartek Tokarczyk
Tagi: opener

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB