Opener: trzeci dzień

2018-07-07 18:00:00 (ost. akt: 2018-07-08 11:48:37)
Opener: trzeci dzień

Autor zdjęcia: Bartosz Tokarczyk

Trzeciego dnia festiwalu, na gdyńskiej scenie zadebiutował islandzki zespół - Kaleo. Wydaje się, że panowie znaleźli sposób by złapać za serca słuchaczy. Połączenie klasycznego rocka, blues’u, indie, odrobiny country, świetne solówki oraz chwytliwa melodyka - przepis na sukces. Jedynym minusem koncertu był brak bisu.

Gorillaz
Niezapomniana podróż po kultowych utworach takich jak „Feel Good” lub „Clint Eastwood”. Koncert był nie tylko niesamowitym wydarzeniem muzycznym, ale także jedynym w swoim rodzaju widowiskiem. Na scenie pojawiła się cała plejada muzyków, którzy towarzyszą Gorillaz podczas ich trasy. Ich występ był jedną z najlepszych imprez podczas całego festiwalu.


Sigrid
Trzeciego dnia Open’er Festival występowała młoda, utalentowana Sigrid. Wykonawczyni zachęciła wszystkich do wspólnego śpiewania, pokazując przy tym swój wyjątkowy wokal. Norweżka występem pokazała, że nie bez powodu jest porównywana do takich piosenkarek jak Adele czy MØ. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zagości na Open’erowych scenach.

Bartosz Tokarczyk

Tagi: opener

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB