Od zera do 7 milionów z bloga

2018-10-18 08:00:00 (ost. akt: 2018-10-18 11:42:11)
Od zera do milionera. To możliwe! Również po polsku. A mówi o tym książka „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga”.

Od zera do milionera. To możliwe! Również po polsku. A mówi o tym książka „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga”.

Finansowy Ninja w Olsztynie. Już 18 października o godz. 17.30 w Książnicy Polskiej Michał Szafrański, czyli autor bestsellera „Finansowy Ninja” promuje swoją drugą książkę „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga”.

W tej pozycji znajdziemy dokładna analizę jego pięcioletniej drogi, której efektem są milionowe przychodu pochodzące z blogowania. To książka — manifest budowania biznesu opartego na zaufaniu, otwartości, szczerości i transparentności – z licznymi dowodami na to, że dobro powraca. Czy będzie to kolejny sukces? On wie, jak to robić. Jego pierwsza książka, czyli „Finansowy Ninja” odniosła spektakularny sukces i stała się biblią edukacji finansowej. Michał Szafrański prowadzi blog JakOszczedzacPieniadze.pl oraz popularny podcast „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”. Zdobywca trzech nagród w konkursie Blog Roku 2013, m.in. dla „Najbardziej inspirującego bloga”.

http://m.wm.pl/2018/10/orig/zaufanie-waluta-przyszlosci-502192.jpg
W 2014 roku wyróżniony tytułem „Społecznie odpowiedzialnego blogera”. Autorytet w dziedzinie mądrego oszczędzania, który zdecydował się porzucić dobrze płatny etat i zaczął uczyć innych, jak mądrze dysponować domowym budżetem.

Spotkanie Michała Szafrańskiego w Olsztynie 18 października o godz. 17.30 w Książnicy Polskiej. Wstęp wolny.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB