DZIEŃ KOBIET W STARYCH JABŁONKACH

2019-01-25 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-24 12:12:10)
Inne Hotel Anders 8 marca 2019
(każdy piątek)
DZIEŃ KOBIET W STARYCH JABŁONKACH

Hotel Anders w Starych Jabłonkach zaprasza do świętowania Dnia Kobiet poza miastem. Malownicza mazurska wieś, atrakcje skierowane do kobiet oraz strefa Wellness & SPA – wszystko to czeka na Panie, które odwiedzą Hotel Anders podczas weekendu 09.-10.03.2019.

Dniem szczególnie bogatym w atrakcje będzie sobota, 09. marca. Odbędą się wtedy warsztaty taneczne SALSA SOLO, podczas których będzie można poznać kroki, technikę i specyfikę tego gorącego tańca karaibskiego. Przez cały dzień można korzystać ze strefy Wellness hotelu – basenu i saun. Hotel Anders zaprasza także do SPA, gdzie naturalne receptury kosmetyków uznanych na świecie marek pobudzają zmysły i dają oczekiwane efekty.
SPA Hotelu Anders to miejsce, gdzie ciało i zmysły koi natura. Przepiękne otoczenie, pachnące sosnowe lasy i czyste wody jezior sprzyjają odnowie ciała i ducha. Hotel Anders został laureatem nagrody SPA PRESTIGE AWARDS 2018 w kategorii najlepsze ECO SPA w Polsce.

Na dobre rozpoczęcie wieczoru Hotel Anders proponuje elegancką, uroczystą, serwowaną do stołu kolację z wykwintnym menu i kieliszkiem dobrego wina oraz muzyką na żywo. Następnie odbędzie się LADIES NIGHT – wieczór taneczny z DJ’em w hotelowym klubie przy najnowszych przebojach.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>> PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB