Przyjdź do Aquasfery na darmowy aqua aerobik!

2019-02-15 15:05:54 (ost. akt: 2019-02-18 13:35:14)
Sport 23 lutego 2019
Przyjdź do Aquasfery na darmowy aqua aerobik!

Autor zdjęcia: Arch. OSiR w Olsztynie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza na nowy cykl spotkań - "Wiele aktywności, jedno zdrowie". Rozpoczął się on w styczniu marszem nordic walking i potrwa do końca roku z przerwą wakacyjną.

- Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Będziemy was animować prezentując różne formy ruchu i dyscypliny sportu. Chodzi nam o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali - zachęca Beata Kardynał-Stawicka z OSiR w Olsztynie. - W spotkaniach może wziąć udział każdy, kto tylko ma na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego. W planach są weekendy tematyczne m.in. z siatkówką plażową czy squashem, trochę pobiegamy, popływamy kajakami czy pogramy w tenisa stołowego. A każde spotkanie poprowadzi instruktor-specjalista. Zapraszamy wszystkich: mamy i tatusiów z pociechami, młodszych i starszych, ale też wszystkie aktywne osoby, które swoją energią mogą zarazić innych uczestników.

Przed nami spotkanie w Aquasferze. 23 lutego odbędzie się aqua mix, czyli ćwiczenia z obciążeniem w wodzie (makarony, hantle, piłki, pasy wypornościowe, obciążniki na nogi, rękawice, betomic). Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka aerobiku Natalia Wasiak.

Gdzie? WCR-S Aquasfera,
Kiedy? 23.02.2019 r.
O której? Godz. 13:00
Maksymalna liczba uczestników: 30
Wejście nieodpłatnie na godzinę zajęć, dopłaty wg cennika.
Zabierz ze sobą strój i obuwie kąpielowe oraz ręcznik.
Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na godzinne wejście na basen dla 2 osób z 50% rabatem do wykorzystania do 31 marca 2019 roku.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB