Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Kabaret Stand-Up Na Dzień Kobiet!

2019-03-04 09:42:45 (ost. akt: 2019-03-04 09:45:42)
Inne 6 marca 2019
Kabaret Stand-Up Na Dzień Kobiet!

Kabaret Stand-Up Na Dzień Kobiet! Dolniak /Jahns/Brudzewski już w środę 6 marca, g. 20.

Wieczór tylko dla kobiet?! Nic z tych rzeczy! Na tej imprezie zdrowo pośmieją się wszystkie, nawet te niezaakceptowane przez UE płcie. Wystąpią dla was: Krzysztof Jahns i Grzegorz Dolniak w programie „Flashback” — szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii.

Imprezę poprowadzi Maciej Brudzewski. Bilety: 25 zł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB