W szkole dla chłopców będą mówić o radości z wychowania

2019-03-13 13:23:21 (ost. akt: 2019-03-13 14:23:22)
Spotkania Olsztyn, ul. Artyleryjska 3F, Niepubliczna Szkołą dla... 15 marca 2019 17:00
(każdy piątek)
W szkole dla chłopców będą mówić o radości z wychowania

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

15 marca w Olsztynie odbędzie się spotkanie, w czasie którego o wychowaniu opowiedzą Agnieszka Stefaniuk, mama 7 dzieci i blogerka, oraz Franciszek Brzozowski - koordynator Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla Chłopców SZKWAŁ.

Jak podkreślają organizatorzy spotkania, ich celem jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na to, że w wychowaniu należy się skupiać nie tyle na zasadach, ile na wartościach, a najważniejszą sprawą są uczucia i relacje, które łączą członków rodziny czy wspólnoty.

Na zaproszenie olsztyńskiej szkoły SZKWAŁ odpowiedziała Agnieszka Stefaniuk - mama siedmiorga dzieci i blogerka, która na Instagramie prowadzi profil "familyfunbymum", a który, jak mówiła w jednym z wywiadów założyła między innymi pod wpływem nauki... papieża Franciszka. Papież podkreśla bowiem, że świat potrzebuje świadectwa rodzin.

W czasie olsztyńskiego spotkania Agnieszka Stefaniuk będzie opowiadać o tym, jak znaleźć radość w wyzwaniu, jakim jest stanie na czele wielodzietnej rodziny.

Franciszek Brzozowski chce z kolei zbudować swoje wystąpienie wokół słów Henry'ego Millera, który pisał: „Jedyne czego nam zawsze mało, to miłości. I jedno, czego nie potrafimy dać wystarczająco, to miłość”.

Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi.

Kiedy? 15 marca, godz. 17

Gdzie? Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców SZKWAŁ
ul. Artyleryjska 3F, 10-165 Olsztyn


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB