Local Warming Before: A_ Gim/ Haket/ Wroo

2019-03-28 12:02:44 (ost. akt: 2019-03-28 12:16:29)
MuzykaSpotkaniaInne 29 marca 2019
Local Warming Before: A_ Gim/ Haket/ Wroo

Autor zdjęcia: MOK

Local Warming Before: odbędzie się 29 marca (piątek) w godz. 19:30 -21:00, w Sali pod Amfiteatrem w Olsztynie.

Comiesięczny cykl klubowych live actów i setów didżejskich w ramach Local Warming. Na kolejnym biforze: A_GIM live, jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Znany m.in. z projektów Őszibarack, Huksy i Nervy, z remiksów Noviki, Hey czy Baascha, a ostatnio ze współpracy z Brodką przy megahicie Wszystko czego dziś chcę. Do pakietu: Haket, znany z projektu ZettaV, ze swoim live actem oscylującym wokół techno i electro oraz Wroo, jeden z mózgów stojących za marką LW.

Bilety : 15 zł do kupienia na bilety.mok.olsztyn.pl oraz w Informacji Kulturalnej przy ul. Dąbrowszczaków 3, PN-PT 11:00-17:00, SO 11:00-15:00, wejście od ul. Mrongowiusza.

UWAGA: 19:30 Otwarty warsztat z w ramach Local Warming! Poprowadzi A_GIM!
Może dopiero zaczynasz zabawę z elektroniczną nutą. A może przy twoich występach bawiono się już w największych klubach w Polsce. To nieistotne, bo bezpłatny warsztat w ramach Local Warming skierowany jest po prostu do wszystkich spragnionych poszerzenia swoich el-horyzontów. AGIM, czyli jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce, podzieli się z wami wiedzą na temat sposobów prezentowania jej w formie live actu, przy użyciu współczesnych narzędzi. Artysta, znany choćby z takich projektów jak Oszibarack i NERVY, czy współpracy z Brodką przy ‘Wszystko czego dziś chcę’, opowie też o podstawach syntezy dźwięków w oparciu o system modularny eurorack.
Warsztaty są otwarte i darmowe.

Szczegóły: facebook.com/localwarmingPL


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB