Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Aktywna niedziela w Jezioranach

2019-05-30 13:04:20 (ost. akt: 2019-05-30 13:17:40)
W plenerze Jeziorany 2 czerwca 2019 10:00
Sobota w Jezioranach

Sobota w Jezioranach

Autor zdjęcia: MOK Jeziorany

Miejski Amfiteatr w Jezioranach będzie tętnił życiem przez całą niedzielę.

O godz. 10:00 rozpocznie się Ogólnopolski Turniej Tańca STREET DANCE z udziałem tancerzy z całej Polski. Będą prezentowali się w kategoriach: HIP-HOP SOLO / DUETY, SHOW DANCE SOLO / DUETY, HIP-HOP MINI FORMACJE / FORMACJE, SHOW DANCE MINI FORMACJE / FORMACJE, INNE FORMY MINI FORMACJE/ FORMACJE. Wystartują w trzech kategoriach wiekowych: do 8 lat, 9-12 lat, powyżej 12 lat.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach oraz na ich profilu na Facebooku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Artur Chojecki, Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Starosta Olsztyński Andrzej Abako.

[MEDIA]553717[/MEDIA]

Po zakończeniu turnieju, o godzinie 15.00 rozpoczną się prezentacje artystyczne MOK Jeziorany, z udziałem uczestników wszystkich grup twórczych Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach - tanecznych, instrumentalnych, wokalnych, plastycznych. Będzie to podsumowanie roku pracy podczas zajęć w MOK Jeziorany.

Dodatkowo przez cały czas w dolnej części Amfiteatru będzie trwał Piknik z okazji Dnia Dziecka.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

łcp

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. danka #2741601 | 89.228.*.* 2 cze 2019 20:03

    gratuluję pani dyrektor i pracownikom MOK super impreza !!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz