Marcin Daniec i Igor Kwiatkowski wystąpią podczas Iławskiego Kabaretonu. Sprawdź szczegóły

2019-07-24 08:48:07 (ost. akt: 2019-07-24 08:52:26)
Kultura 27 lipca 2019
Marcin Daniec i Igor Kwiatkowski wystąpią podczas Iławskiego Kabaretonu. Sprawdź szczegóły

Autor zdjęcia: ICK

Zapraszamy na Iławski Kabareton, który odbędzie się w sobotę 27 lipca o godz.18:00 w Amfiteatrze Miejskim w Iławie. Cena biletu: 20 zł. Można je kupić w Iławskim Centrum Kultury od dziś do piątku w godz. 8-15.

WYKONAWCY

Marcin Daniec
Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.

Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”. Nic dziwnego zatem, że satyryk przez cały rok odwiedza sale koncertowe i domy kultury w kraju i za granicą. Marcin Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach. Oprócz licznych imprez biletowanych artysta występuje podczas plenerów miejskich, na imprezach firmowych oraz bierze udział w akcjach charytatywnych.

Igor Kwiatkowski

Artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy.Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią i zjednują sobie sympatię tysięcy widzów.

Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Porywające widowiska Igora Kwiatkowskiego wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Całość, utrzymana w dobrym tonie, daleka jest od satyry politycznej i tematów religijnych. W centrum zainteresowań komika są bieżące zjawiska społeczne, relacje damsko-męskie i fenomeny popkultury.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ola #2768411 | 89.228.*.* 27 lip 2019 08:56

    Daniec to PISdzielec

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. daniec w ogóle nie śmieszy #2766729 | 77.111.*.* 24 lip 2019 11:12

    będzie iławianiuniu itp aby tylko zaskarbić i kase wziąć ,tak żeruje na ludziach

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz