Mela Koteluk na Soundlake Festival w tym roku!

2020-01-01 01:22:09 (ost. akt: 2020-01-27 17:35:03)
Muzyka 29 sierpnia 2020
Mela Koteluk na Soundlake Festival w tym roku!

Organizatorzy ogłosili właśnie pierwszego z wykonawców w kolejnej edycji Soundlake Festival.

Soundlake Festival to nowe wydarzenie w kulturalnym kalendarzu Iławy. Przygotowana w dużej mierze przez osoby prywatne pierwsza edycja imprezy spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Karol "Panczen" Łyżwa, Tomasz Pohoryłko, Jakub Kaska i Wojciech Wierzchowski wraz z zapleczem w postaci ICK stanęli na wysokości zadania, organizując wieczór koncertów na wysokim poziomie i muzycznym, i wizualnym, i w obszarze bezpieczeństwa uczestników - za przystępną cenę. Wystąpili wówczas: PARA, Mikromusic, The Dumplings i Fisz Emade Tworzywo.
Jasnym więc było, że druga edycja imprezy się odbędzie. Datę ustalono już jakiś czas temu na 29 sierpnia 2020 r., czyli ostatnią sobotę wakacji. Organizatorzy właśnie ogłosili pierwszego wykonawcę tego festiwalu. Będzie to Mela Koteluk.
To młoda artystka, która śpiewała w chórkach m.in. u Gaby Kulki. Ma na koncie aż dwa Fryderyki - nagrody muzyczne, które otrzymała za debiutancki album "Spadochron" z 2012 r. W 2014 roku ukazała się jej druga, autorska płyta „Migracje”. Zapowiedział ją singiel “Fastrygi”, który bardzo szybko podbił listy przebojów. Obie płyty zdobyły status podwójnie platynowych.
"Migawka" to trzecia płyta Meli Koteluk, którą zapowiedziały single "Odprowadź" i "Ogniwo".

Tu można posłuchać jednej z piosenek artystki:

Edyta Kocyła-Pawłowska
e.kocyla@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Przebudzony #2849439 | 165.225.*.* 14 sty 2020 19:50

    Wokół fastiwale ,koncerty i muza na żywo ! A w Olsztynie dalej mocz i kupa szajsu ! Brak muzycznych pubów sal koncertowych i miejsc gdzie można przy dobrym piwie posłuchać muzyki rockowej,jazzu , blusa itd. Takie wygwizdowie !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz