Szkoła FIFY dla mam i dzieci

2020-01-16 22:21:04 (ost. akt: 2020-01-16 22:31:41)
InneDla dzieci Olsztyn, Spichlerz MOK, ul. Piastowska 13 26 stycznia 2020 - 16 stycznia 2020 11:00
Szkoła FIFY dla mam i dzieci

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

Mamy i dzieciaki w kanapowych rozgrywkach drużynowych. Mecze bez taryfy ulgowej, za to z profesjonalnym komentarzem na żywo.

Nie zgadzamy się ze smętnie przestarzałym śmieszkowaniem, że skoro pani, to pewnie nie wie co to spalony. To se ne vrati – i bardzo dobrze. Podczas zimowych ferii w MOK Olsztyn jak zwykle idziemy pod prąd stereotypom i uproszczeniom. Tym razem chcemy udowodnić niedowiarkom, że dzisiejsze mamy mogą interesować się postaciami Lewego, Piszczka i Krychowiaka nie tylko z przyczyn obiektywnych. Dlatego zapraszamy mamy z dziećmi do wyjątkowych rozgrywek w FIFĘ na konsoli Xbox! Podpinamy sprzęt do rzutnika i jedziemy: osiem dwuosobowych drużyn mamo-dzieciowych, losowanie na dwie grupy, zażarta rywalizacja, każdy z każdym, a zwycięzca – wiadomo – może być tylko jeden!

Uwaga: tatowie tym razem jedynie kibicują! Czynny udział możecie wziąć dzień wcześniej w Szkole włosów. Zapewniamy profesjonalny komentarz sportowy na żywo oraz popkorn dla kibiców. Wuwuzele ogarniacie we własnym zakresie.

Zapisy i szczegóły: animacja@mok.olsztyn.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB