Domówka MOK: Aleksander Olas Ostrowski #online

2020-05-13 16:33:55 (ost. akt: 2020-05-13 16:34:07)
Kultura 15 maja 2020
Domówka MOK: Aleksander Olas Ostrowski #online

Autor zdjęcia: MOK Olsztyn

Aleksander Olas Ostrowski to perpetuum mobile olsztyńskiej sceny.

15.05/PT, godz. 17.00
Domówka MOK: Aleksander Olas Ostrowski #online

Nawet jeśli wydaje się wam, że dziwnym przypadkiem nie słyszeliście jeszcze o Olasie, to na bank słyszeliście Olasa. Bo ten niestrudzony muzyk gra przypuszczalnie na wszystkim i w dodatku bardzo niewykluczone, że grał już ze wszystkimi.

W kolejnej odsłonie Domówki MOK Olsztyn zapraszamy was z głośnym PADA-BUM na podwójnej stopie w gościnne progi Aleksandra Olasa Ostrowskiego! Jeśli macie ochotę na wyprawę po muzycznym centrum zarządzania wszechświatem oraz opowieść z pozytywnym przesłaniem, wpadajcie do Olasa!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1290942537761175/

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2924466 | 82.102.*.* 23 maj 2020 00:10

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób tak trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz